Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem izgat a meztelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem izgat a meztelenség meztelen, de még inkább felöltözött idegenek előtt. Nem tudom hogyan keveredhetnék ilyen helyzetekbe? Ha van ötletetek kérlek, fantáziátok ezzel kapcsolatban kérlek osszátok meg velem!

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy ne derüljön ki hogy én ezt élvezem. Valamilyen kényszer kell hogy szülje (orvos, sorozás...) vagy valamilyen áldozat szerepben tudnám leginkább élvezni. A kiszolgáltatottság a kulcsszó...

2014. ápr. 3. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat meztelenkedem. Otthon az erkélyen barkácsolok, a nyaralóban ha vagyunk nyáron reggelente 2-3 km-t futok meztelenül. Meztelenül fürdünk a közeli vízparton, különösen a párom szeret meztelenül lesétálni a folyópartra. Igen elég sűrűn lát akár idegen is meztelenül. De csak annyira szeretek kiszolgáltatott lenni, hogy ne alázzanak meg, de pl. egy kis tapizás simán benne van nálam is a páromnál is.
2014. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%
Eltudod kébzelni ,hogy mit gondolok rólad?amikor az ilyen kérdésekre válaszolók mindig törölni szokták szóval akkor vágod g..i.Próbálok finoman fogalmazni próbáltad már a .örtönben?kihagytam a bébetüt,szerintem élveznéd nem ?jó buli lenne...
2014. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
de miért mit gondolsz??
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
medical fetish? :)
2015. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a 12esnek mi baja,hülye volt és sittre vágták?...,csak azt felejti el,hogy az nem kiszolgáltatott meztelenség,hanem erőszak.


am én is ilyenket ajánlok,művész-suli,doki.

2015. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!