Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen durva szerepjátékokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen durva szerepjátékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

A párommal még sosem csináltunk ilyet, ő 20/L én 26/F.

Azt szeretnénk játszani hogy én vagyok a tanár úr, ő pedig a diáklány aki szeretne javítani hogy ne bukjon meg, viszont nem természetben szeretne javítani hanem tanulással, de én nem engedem neki, szóval akarata ellenére kikötözöm és megerőszakolom, mert csak így kapja meg a 2-est, szóval, kezét, lábát kikötözöm, szemét letakarom és mehet a durva erőszak, ő is benne van az egészben.

Esetleg valamin kéne változtatni?

Hogy csináljátok az ilyen szerepjátékokat?

Várok még ötleteket! :D

Köszi!


2019. ápr. 12. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális,beteges dolog.
2019. ápr. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz. Sztem ez épp elég durva szerepjáték.


L

2019. ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A tanár diákot csinálhatjátok úgy, hogy feleltet. Ha tudja a választ kényezetést kap, ha nem tudja, fenekelést. Olyat kérdezz, amit nem tud. Felajánljatod hogy kiválthatja mással a fenekelést. Pl. szopi vagy más.

Edző-tanítvány. Addig hajtod míg ki nem döglik. Mkkor moccanni sem bír, azt csinálsz vele, amit akarsz. Jeges fürdő.

Börtönőr-fogvatartott. Bezárod sötétbe, meztelenül. Testi fenyítés, bilincs. Kihallgatás X-alakban falhoz kibilincselve. Testüregekre kiterjedő motozás. Száraz kenyéren és vízen tartod. Itatás vödörből, úgy hogy belenyomod a fejét. Evés a földről, evőeszköz nélkül, hátrabilincselt kézzel. Jéghideg zuhany, kikötözve.

2019. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
3-as huhh nem mernék Veled egy lakásban élni, nagyon profi vagy
2019. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

3-as ehhez sokat nem lehet már hozzáfüzni. Legszivesebben én is jelentkeznék erre :) én is egyébként a feleltetést ajánlottam volna, ha nem tudja akkor kap popisra meg talpakra esetleg.

A börtönös nagyon szupi szerepjáték tudna lenni de ahhoz kell a megfelelö környezet is.

2019. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!