Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legdurvább szexélmény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legdurvább szexélmény?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

durvább fenekelés (nem véresre), durva szopatás, nyilvános szopatás

annyira nem durvák


F

2019. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
durva szex, szoptatás mind ezt autóban
2019. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
A férjem farkán ültem a lehajtott wc ülőkén a fürdőben, kezünkben cigi.... Majd bejött a gyerek, de nem hagytuk abba. Nyilván nem mozogtunk úgy de megvártuk míg fogat mos majd kimegy. Rajtam szoknya volt , így olyan volt mintha csak az ölében ültem volna .
2019. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem bírtuk ki hazáig, félreálva az úttól nem meszire szedtük szét egymást. Pont mikor kedvesem száját, arcát élveztem tele (ekkor még nem voltonk házasok, csak jegyesek), beállt mellénk a rendőr autó. Totálba látták az egészet.

Hát nem volt könnyű kimagyarázni, hogy mi egy pár vagyunk, és nem egy utszéli szolgáltatás kapcsán létrejött üzlezet bonyolítunk éppen. Akkor nem volt vicces, de azóta csak röhögünk rajta!

2019. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Házibuliban félrészegen egy olyan pasi farkán lovagolni, akinek a csaja a hátam mögött őrjőngve visít
2019. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Pasimmal és a hugával hármasban.
2019. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Faklyahhh ***** válasza:
54%
Na az nem semmi.
2019. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!