Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak hogy nehéz szexpartnert vagy barátnőt találni? En lég ha nem is keresem akkor is jönnek, fb on is rám irkálnak, szoktak ismeretlen lányok is

Figyelt kérdés
Tinderen is hetente van legalabb 10 match em es nem fizetek semmit erte
2019. ápr. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Álomkany te vagy?
2019. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom kik mondják ezt a hülyeséget. Amúgy meg sztem nem kéne "menőzni", nekem is jönnek, és még sokaknak.

Én mindig pont az ellenkezőjét hallom: "Manapság a legkönnyebb szexpartnert találni", ami így is van.

Éppen ezért, igaz társat, annál nehezebb...

2019. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem nehéz találni, ha picit is versenykepes vagy..
2019. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha picit versenyképes vagy...ezen van a hangsúly. És ehhez gondolom a pasik/csajok többségénél hozzátartozik az IQ is.
2019. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jol nezel ki, konnyu.
2019. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!