Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban mennyi idő után “várjátok” el a szexet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Harmadik talalkozas. Idoben max 2-3 het. Ha addig nem tesz ra utalast, hogy engedne, akkor mar nem is fogja. Ha tovább akarja huzni azt jelenti hogy csak B terv vagyok es masban remenykedik.
2019. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a találkozók számától függ. de ha heti 3-4 találkozóból indulok ki, akkor nagyjából 1 hónap után. én például nem is szeretem elsietni, úgyhogy számomra ez ideális, éppenséggel 2 hónap is belefér.. de azért annál több ne nagyon legyen :D
2019. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 honap

L

2019. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
2. Vagy 3. Randi
2019. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hiba ott kezdődik hogy elváród...

Anno mikor megismertem a lányom apját 3 hónapig randizgattunk az kb durván 20-25 randi volt mire ágyba kerültünk.

Nem,nem vokt töketlen és Én se voltam Prűd pitsa aki kellette magát.

Elárulom a titkot : MEGAJARTAM ISMERNI AZ EMBERT akivel Randizgatok . És a Bizalom nem 2-3 tali után alakul ki. 1-2 hónap után se mondhatod Azt hogy ki ismerted a csávót akinek szét rakod.3 hónap után mutatja ki valaki a foga fehérjét. 1-1,5 év együtt élés után pedig mutatja az igazi arcát,amikor már nem bájolog mert azt hiszi megvetette a lábát és biztonságban van a pitsája elereszti magát és nem össze szorított farpofával van azon hogy nehogy olyat mondjon csináljon ami miatt koccoltatás van...

25N

2019. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megakartam

Ui és bocsi a többi hibáért én se vagyok tökéletes na meg az autocorrect bár elvileg ki van kapcsolva

2019. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ösnek nagyon köszönöm a válaszát, teljesen egyetértek vele. F
2019. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:
"Randizgatás" alatt nem szeretném. Ha már érezhetően kapcsolatban vagyunk, onnantól számított mondjuk 3 hónap az úgy jó. De ha Ő azt mondja 6, akkor 6. Leginkább talán úgy is az adott személy és szituáció dönti el, hogy mikor kerülne rá sor. :)
2019. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor a másik fél és úgy érzi felkészült rá.

Jó, persze ha mittudomén 2 hónapja együtt vagyunk és még a pólót se meri levenni előttem ott lehet baj van, de ha szép lassan halad a dolog csak szégyenlős a másik fél hát legyen.

2019. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!