Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már miért nincs rám olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már miért nincs rám olyan hatással mint korábban?

Figyelt kérdés

Régebben a 20as éveim elején ha egy csajszi küldött magáról egy csupasz képet.. vagy fehérneműben... fürdés közben... Stb stb akkor egyből állt odalent a téma... De ha most kapok egy ilyen képet akkor szinte semmi reakció odalent.. talán kiégtem volna?? Vagy ez miért lehet??

25/F


2019. ápr. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy égtél ki, csak kicsit emelkedett az inger küszöb.

Elég ilyen képet kaptál ezek szerint, hogy ez megszokott dologgá váljon. Erre itt a gyk-n büszke lehetsz az aggszüzek között.

Most arra fog állni a cerka, ha a csaj a csupasz széthúzott pinájáról küldd majd képet vagy pucsítva a segglyukáról. No para. :D

2019. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az sem baj hogy nem áll csak úgy fel random nap közben ha mondjuk látok egy jó csajt vagy bármi?? :O Mert régebben mentem az utcán és csak úgy felállt.. Vagy láttam egy jó nőt és feláll... De most csak megnézem hogy huhh de fullos de nem áll fel rá.. De például ha szexre kerül a sor vagy bármi akkor nincs baj vele.. csak hogy már akkor tényleg nagyobb ingerre van szükségem hogy beinduljak?? Én pedig már kezdtem azt hinni hogy impotens leszek..... 🙄🤣
2019. ápr. 10. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez. Mondjuk nálam megspékeli egy prosztatagyulladás is, úgyhogy fáj is, ha feláll. Nekem egyszerűen elegem van a nőkből, csak szenvedést okoztak nekem eddig. Állandóan kecsegtetnek, húzzák a szád előtt a mézesmadzagot, de kelleni, azt nem kellek nekik. Csak arra jók, hogy taccsra vágják az ember önértékelését azzal, hogy kielégíthetetlen vágyat ébresztenek benne. A f-omat beléjük.
2019. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a legutóbbi válaszoló helyzetét.. Remélem nem mindig fogod így " utálni " a nőket! Akad köztük nagyon értékes is!! Nehogy behomulj!! :D
2019. ápr. 11. 03:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtam már értékeset, de az se tartott sokáig. Egyébként aki értékes, az általában kevésbé néz ki jól, és fordítva. Aki csinos, annak elszáll az agya. Ez van. Ha isten lennék, valszeg az összes jó csajt megcsúnyítanám, hogy alázatot tanuljanak. Gyűlölöm őket.
2019. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!