Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért ítélik el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Sokan miért ítélik el az olyan pasikat akik korábban ha nem is rendszeresen, de 1-2 alkalommal kiprobálták a prostizást?

Figyelt kérdés
Nem is egy utolsó lúzerről lenne szó, csak már nagyon megunta a nők állandó elutasítását, mert nekik semmi elég jó. Az meg hogy sokan azzal jönnek, hogy tuti nemibeteg lett már 1 alkalomtól is, azoknak annyit mondanék hogy százszor biztonságosabb egy prostival, mint egy diszkóribivel, akit azt se érdekel, hogy az illetőn van e gumi. Illetve azok a nők akik sokáig hosszú kapcsolatban gumi nélkül dugnak, majd kapcsolatok között se húznak gumit, ott azt hiszem részleteznem nem kell a dolgokat.
2019. márc. 18. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább vagyok több évig is egyedül, minthogy prostihoz menjek. Szerintem ahhoz nagyon alacsony önbecsülés kell, hogy valaki erre rászoruljon.
2019. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem azzal van a baj, hogy prostihoz ment, hanem azzal, hogy így áll a nőkhöz: "megunta a nők állandó elutasítását, mert nekik semmi elég jó."
2019. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem megyek bele ebbe a játszmába. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Ennyi.


Nő vagyok. Nem bombázó. Engem is utasítottak már el. Aláztak meg nyílt színen sok ember előtt különböző férfiak. De tudod mi különböztet meg tőled? Hogy minden alkalommal felálltam és mentem, dolgoztam tovább, magamért. Nem idegenekért.


Ez az a munka, amit te nem vagy hajlandó megcsinálni. Legyél olyan ember, akire büszke tudsz lenni, és akkor nem kell utána másokat hibáztatni.

2019. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
#3 ez nem szimmetrikus. egy nőt, ha nem akar semmit csak szexet tuti megdugja valaki. a legtöbb pasinak a nők jelenetős része OK egy dugásra, ha nincs egyéb kötelezettség. szóval nőként nem annyira strapa szexet kapni, mint férfiként. ahol a nők egy kis része nyitott alkalmi szexre.
2019. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Akinek a szex lehet egy sima tranzakció egy olyan emberrel, aki amúgy nem akarna lefeküdni vele (ha akarna akkor nem kéne fizetni) és nincs baja azzal, hogy kibéreljen egy emberi testet használatra, az mindig jóval nagyobb lúzer lesz, mint aki pl szüzen hal meg.
2019. márc. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 aki ilyenekben gondolkodik, hogy ki a loser az eleve gáz. mint aki azt nézi mi ciki. stb


egy masszázsért sokan fizetnek. ha kiverik még neki aki szörnyű dologgá válik. na persze...


itt két dolog van. az egyik az esetleges fortőzés kockázat. ezt nem lehet kinullázni. de annál is megvan aki nem prosti jelleggel váltogat partnert. a másik, hogy n érzelmi dologra tartja fenn a szexet. de aki meg egyáltalán nem szexel az sincs előrébb.


szerintem kár mwgbélyegezni a prostikat is meg aki elmegy. amúgy meg esetleg fizetik eleve egy nehezebb élet árát, nem kell még rugdalni őkwt pluszban

2019. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

4es: igen, csak a nő általában nem csak szexet akar. Ilyenformán pont ugyanakkora meló a nőknek kapcsolatra találni egy pasit, mint a pasiknak szexre találni egy nőt.


Szóval be lehet fejezni a picsogást.

2019. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem ítélem el akik prostizni járnak, mert nem foglalkozom másokkal. Viszont én nem mennék prostihoz. Mindig találok szexre nőt, mivel nem azt figyelem, megfelelek-e nekik.

Egyetértek a női hozzászólóval.

2019. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 ha lazán zalálsz nőket szexre akkor nem rólad szól a kérdés.


amúgy kérdés az is ezek a nők, hogy jönnek ki ezekből az alkalmikól veled. azt kapják e amit akarnak. ha nem, sérülnek e vagy sem.

2019. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Főleg nekem szólt a kérdés, mert általában a kívülállók ítélik el a prostizókat.


Megkapják amit akarnak, vagyis szexet. Ha utána többet is szeretnének, ott már nem egyezik a közös érdek és cél.

Egyébként ha ennyire törődsz a lelki világukkal, kérdezd meg a prostiknak hogy esik, hogy megvásárolják őket mint egy zacskó tejet.

2019. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!