Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha előnytelen a testem akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előnytelen a testem akkor sosem fogok találni olyan lányt aki rendszeresen szexelne velem?

Figyelt kérdés

Eddig csak néhány alkalmi volt, és annyi. De én rendszeresen szeretnék szexelni:D Csak nem vagyok annyira jó testű.:/

Huszon éves vagyok.


2019. febr. 26. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat eszedbe jutott e már?
2019. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az alkalminál sokkal fontosabb a külső, mint egy párkapcsolatnál.

Ha alkalmid volt már akkor simán lesz találsz majd párt is.

2019. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat esetleg ?
2019. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatot szeretnék, csak nem találok. Az alkalmik azok azért voltak mert csak arra kelletem azoknak a lányoknak:(
2019. febr. 26. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexre jó vagy akkor a tested sem lehet rossz, hiszen akkor nem vonzódtak volna hozzád.

Fogsz találni párt, csak türelem és kitartás kell hozzá, na meg persze az, hogy ismerkedj és ne csak otthon ülj és várd a csodát.

2019. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem találni fogsz.


Nem minden csaj van oda a izmos kidolgozott testért, de ha nem vagy megelégedve magaddal akkor tegyél ellene.


L

2019. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig csak néhány alkalmi volt"


Bocs, de ha már lefeküdt veled valaki egy ALKALMIN, vagyis egy olyan szituációban, amikor nem a belsőd miatt szerelmeskednek veled, hanem egyszerűen dugni akarnak és a tested kell nekik, akkor miért is gondolsz ilyen hülyeségekre?

2019. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit érthetsz előnytelen test alatt...

De biztosan nem olyan rossz, mint amilyennek te gondolod :) Lehet, hogy valakinek pont a te tested az ideál! Főleg, ha a belső értékeid megvannak, akkor igen könnyű párt találni. Csak ismerkedj, randizz, udvarolj és megtalálod azt a lányt, aki nemhogy rendszeresen szexel veled, de még szeret is téged :)


21N

2019. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!