Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj ha egy felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy felnőtt férfi lakásos prostituáltakhoz jár? Miért kell ítélkezni?

Figyelt kérdés

Ha napi 8 órát dolgozom, 6 órát tanulok és ez még évekig így lesz, akkor miégis miért baj, kinek fáj?


Nincsenek barátaim és emberi kapcsolataim sem, csak macskáim.

De ezen nem is szeretnék feltétlenül változtatni, egyrészt mert nem fér bele az időmbe, másrészt meg mert nagyon ritka az olyan ember aki képes olyan barátságot kiallakítani amilyenre én vágynék, aki egyáltalán képes azokra az érzelmekre melyek ehhez szükségesek... És komprommiszumokat meg én nem kötök!

Semmiben...


Viszont vágyom a női érintésre, illetve minimális szociális ingerekre, amiket egy prosti meg tud adni.


Egy olyan lakásos lányt aki azért az mert könnyen akar sok pénzt keresni, nem is tehetné senki boldogabbá mint én azzal, hogy rendszeres normális vendége leszek aki udvarias is.


Sokan akik azt hiszik magukról, hogy feministák valamiért mégis elvennék a jogot egy ilyen prostitól, hogy a saját teste segítségével olyan színvonalon éljen amilyenen szeretne, mert hát én és a hozzám hasonlók gonoszak vagyunk akik csak egy darab húsnak nézik a nőket... Csak éppen ezek a "feministák" pont az ilyen hölgyeket felejtik el megkérdezni.

Ezek a lakásos hölgyek legszívesebben megnyúznák az ilyen "feministákat", ha beleszólnak kettő egyenrangú fél magánügyébe...


2019. ápr. 7. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyrészének a véleményére nyugodtan tehetsz. Nem tudom miért akarsz tetszeni nekik.


Ami nehéz ebben, hogy majd elmondd e a csajodnak, aki lesz vagy sem.

2019. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Bakker nagyon durva, esküszöm mintha magamat látnám a soraidban ezért muszáj is hozzászólnom. Én dettó ugyanez vagyok komolyan, nekem is 0 szabadidő jóformán, munka, edzés és ennyi. Se barátok se semmi. Plusz lehet akkor te is Nyilas jegyű vagy, mert a Nyilasok nem szeretnek kompromisszumokat kötni senkivel, legalábbis én egyenesen utálok. Persze néha nekem is hiányzik ez az mással. Durva, hogy van még ilyen ember mint én. :) Szóval figyelj, én azt mondom, hogy ami neked jó, azt tedd. Ha te most prostituáltakhoz jársz, mert neked az a jó, akkor oda jársz. Nem kell ezt senkinek mondani egyébként sem szerintem, nem tartozol amúgy sem magyarázattal senkinek. Tedd azt, amit te jónak látsz. A legtöbb ember elítél bizonyos dolgokat, a magyarok meg főként ilyenek, hogy amiről nem tudnak vagy kicsit is eltér az átlagtól akkor rögtön beszólnak, leszólják, elítélik, hülyéznek stb. De általában inkább az irigység miatt ítélnek el sok mindent,hogy jajj nézd már az megteheti ezt meg azt meg amazt. Szóval nem veled van a baj. :) 24F
2019. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Engem nem érdekel hogy mit csinálsz.

Számomra elmond ez mindent, hogy milyen ember az ilyen, szóval én ilyen fajta emberekkel szóba sem állok, nem engedek ilyet az életembe, tudomást sem veszek róluk. Szóval tényleg nem érdekel hogy mit csinálsz.

2019. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én megértem.

Szerintem ez még mindig jobb mint a társkeresőkön hetekig hitegetni a csajt, azt szex után dobni.

Vannak az embernek olyan időszakai, amikor nincs kész egy kapcsolatra, de azért vannak szükségletei.

2019. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Nem baj! A Te dolgod!

2. Nem fognak itélkezni, ha nem reklámozod, mert akkor nem lesz miről!

Egy életünk van! Éld úgy ahogy Te jónaklátod, ahogy szereted és élvezed! Ugyan ezt teszik a lányok is!

2019. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ítélek, szerintem ez egy tejlesen korrekt felállás. Nem kell tudnia róla senkinek. Sajnos az emberek képmutatók, imádnak valakire ujjal mutogatni és nulla nyitottság szorult beléjük ilyen téren.
2019. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem baj és nem ítélkezek.Helyesen cselekszel.
2019. ápr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Annyira nincs időd h barátkozz? Én el sem tudnám képzelni barátok nélkül az életem.

Az h ki mit gondol az meg ne érdekeljen téged. Ha neked így jobb akkor legyen így.


L

2019. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért? Baj ha egy felnőtt férfi lakásos prostituáltakhoz jár? Honnan veszed, hogy baj?
2019. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha eldöntötted, hogy ezt az életmódot éled azzal semmi gond, de akkor legyél annyira korrekt, hogy később sem ismerkedsz fiatal, kevés szexuális tapasztalatú csajokkkal, mert agyonferőznéd őket. Ha nyalod, csókolod a prostikat, akkor tutira van már a szervezetedben tucatnyi HPV vírus, ami egy átlagos féfinak meg sem kottyan, de olyan csajnak, igen akinek az immunrendszere még nem edzett.



Itt az enyém volt a 3-as hozzászólás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9607..


"A két legsúlyosabb (HPV 16, HPV 18) ellen gondolom oltva lettél (e kettő okozza a méhnyakrákok 70%-át), de itt fel van sorolva mind a 12 ezt követő nagy kockázatú.Gondolom a nem azonosított, alacsony kockázatúakat kíméletből már fel sem írták, pedig összesen 130 féle HPV-t azonosítottak már.



Nőkre atombombaként veszélyesek a prostizós multú pasasok. (Sokszor pont szolid fejű gyerekek, a vagányok megkapják a nagyságrendekkel kevésbé fertőzött könnyű csajokat).


[link]

2019. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!