Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én ezek alapján mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezek alapján mennyire nedvesedő típus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem,más nők hogy tudnak "tocsogni".


Én még szűz vagyok és ha felizgulok és benedvesedem, akkor sosem lesz nedves a bugyim / ezeket se értettem

soha), hanem csak simán érzem, ha odateszem az ujjam, hogy nedves a puncim. És ez kb így is marad,nem folyik semmi sehova. Csak maga a punci nedves, de ott is csak a bejárat résznél....És nekem pont elég nedves,mindig jó a maszti.



Szóval én akkor nem vagyok elég nedves? Vagy ez így is normális és oké?


Pasival szex közben is ennyire leszek nedves,vagy pasival több lesz?



Köszi


21 L


2019. ápr. 7. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meg Szűz voltam velem is ez volt, de Mikor mar párkapcsolatok lett szo szerint tocsogtam.
2019. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak magamnak izgattam eddig nekem sem volt olyan eros, de mióta van barátom és ő úgy ér hozzám, csókol meg, hát szó szerint nedves a bugyim is, elég csak rágondolni és már folyik össze vissza. Durva:D pedig még nem feküdtünk le, szűz vagyok én is.
2019. ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát igen..magamnak nem annyira izgi..lehet,hogy ezért vagyok takarékon..
2019. ápr. 8. 07:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök normális. Ha masztizom akkor én sem nedvesedem annyira mint pl szexnél, de ezt majd idővel kitapasztalod.


22L

2019. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!