Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én ezek alapján mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezek alapján mennyire nedvesedő típus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem,más nők hogy tudnak "tocsogni".


Én még szűz vagyok és ha felizgulok és benedvesedem, akkor sosem lesz nedves a bugyim / ezeket se értettem

soha), hanem csak simán érzem, ha odateszem az ujjam, hogy nedves a puncim. És ez kb így is marad,nem folyik semmi sehova. Csak maga a punci nedves, de ott is csak a bejárat résznél....És nekem pont elég nedves,mindig jó a maszti.



Szóval én akkor nem vagyok elég nedves? Vagy ez így is normális és oké?


Pasival szex közben is ennyire leszek nedves,vagy pasival több lesz?



Köszi


21 L


2019. ápr. 7. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pasival nagyobb izgalmi állapotban, ha sikerül elérni, akkor valószínűleg igen. A lényeg, hogy a mostani is elég, csak folyamatos legyen, mivel a "kenéshez" kell. XD
2019. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez így normális és oké is, de tényleg van olyan lány akinek átázik a bugyija, ha nagyon felizgul. :D
2019. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
HA engem megismersz biztos vagyok benne, hogy nagyon be fogsz nedvesedni! Segítek is rajtad hogy nagyon nedves legyél
2019. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ó,köszi a gyors válaszokat!

Igen,van végig nedvesedés.

Bár ha unom magam maszti közben,akkor van,hogy

"elpárolog" és kevesebb lesz :)

2019. ápr. 7. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy nézem, az óránkénti nyolcvan privát üzenet garantált :D
2019. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nincsenek privátjaim,de nem is ez érdekel,hanem hogy más nőkhöz képest én is rendben vagyok-e.

:)

2019. ápr. 7. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen rendben van
2019. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon rendben vagy.Csak te is pasit írtál.Lehet hogy egy belevaló férfire felizgulsz majd jobban és nedvesebb leszel mint saját magadba tapasztaltad.Én fiúként egész nap verhettem de csak izgató nőnél csurgott úgy a nedvem mint előtte sohasem.Gondolom majd akkor azt írod: Hogy nem e baj ha túl nedves vagyok?:D
2019. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, teljesen normális. Én ameddig szűz voltam, ugyanez volt velem is a helyzet, aztán mióta a párommal vagyok, képes vagyok "tocsogni". :D Szerintem veled is így lesz majd.
2019. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na erre kíváncsi leszek,hogy mekkora lesz a különbség férfival! :)
2019. ápr. 7. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!