Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 év alatt ennyit változhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év alatt ennyit változhat az ember? 19 évesen még rám se néztek a nők 20 évesen meg nem győzök válogatni belőlük

Figyelt kérdés
Es csak annyi változott hogy lett munkám és picit izmosabb lettem
2019. ápr. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A kisugárzásod is változhatott ezektől ami viszont sokat számít.
2019. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De jó Neked:)

Hol szoktál ismerkedni?

2019. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Isten király vagy!!!
2019. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Én is így vagyok vele, mikor annyi voltam mint te akkor elhajtottak mint nyúlat a veteményesből,most 42 évesen már megbámúlnak,sőt van olyan elvetemült amelyik még ajánlatot is tesz,de nálam fordúlt a kocka most én hajtom el őket.


És nagyon élvezem.

2019. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Hany eves csajok cicaznak veled?

2019. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23-47-ig bezárólag.
2019. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkám lett. Sportolni még nem sportolok, de ha jön a jobb idő, tervezem. Viszont ennek ellenére se várom, hogy nagyon rám fognak szállni, lévén nem nagyon járok sehova. Ez így nagyon tág, hogy válogatnod kell, mert ezek szerint jársz is olyan társaságba. De kíváncsi lennék, előtte is jártál-e.
2019. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!