Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó érzés lehúzni a zoknit és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzés lehúzni a zoknit és mezítláb lenni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szexuálisan fölizgulok, ha mezítlábaskodom.

2019. ápr. 6. 00:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

Ennél is jobb gumi nélkül dugni a kis szűz lányokat.😎

De igen, ha megfelelő a hőmérséklet a lakásban én is szeretek minél kevesebb ruhában lenni.

2019. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
jó. mondjuk nem izgulok fel tőle, de szeretek mezítláb lenni
2019. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem izgulok fel,mégis szeretek mezítlábazni és jó érzés amikor mások megnézik a lábamat.l.
2019. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
én se izgulok fel tőle, de jóérzés, lányokat pedig imádom mezitláb nézni, strandon, bárhol ahol lehet
2019. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mooti ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én se izgulok fel rá, de szeretek mezítláb lenni. Otthon mindig így vagyok és általában cipōben is zokni nélkül vagyok.

Szerintem egészséges is. Amúgy meg ha tehetem, akkor teljesen textil mentesen vagyok ahol csak lehet. Otthon, kertben stb.

2019. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó érzés. Bár szexuálisan soha nem izgulok fel ettől.
2019. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vegyél akkor nagyobb méretű zoknit bástya. Biztos nagyon szűk amiket hordasz, azért vagy úgy bánatba állva tőle.
2019. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!