Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egész nap a szexen jár az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap a szexen jár az eszem. Ez már beteges?

Figyelt kérdés

Szinte minden órában eszembe jut, hogy mennyire szexelni akarok, meg meztelen lányokról fantáziálok.

Sajnos nincs senkim akivel szexelhetnék. Régebben nem vágytam rá ennyire, de már egy ideje borzalmasan vágyom a szexre. Sokszor nem tudom oda figyelni a munkámra emiatt. Nagyon nehéz elterelni a gondolataimat:(

22 éves fiú vagyok.

Igazából sosem volt barátnőm még, és emiatt azon is nagyon sokat fantáziálok hogy milyen lehet olyan lánnyal szexelni akit szeretek is. Csak kalandok voltak eddig sajnos.:((((


2019. ápr. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Verd ki gyakrabban. Ennyi.
2019. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyakamat rá, hogy Bence, te vagy az
2019. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És miért nem csajozol ahelyett hogy itt sírsz? 22 évesen itt tartani...
2019. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!