Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek olyan helységben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek olyan helységben, ahol az egyik, vagy az összes fal egyirányú üveg?

Figyelt kérdés
Magyarán te látnál kifelé, tehát mondjuk látnád az utcán sétáló embereket, de ők nem látnának téged egyáltalán.
2019. ápr. 4. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ugy nem lenne izgalmas szamomra. Egyszer olvastam egy tortenetet, amiben az egyik szereplo elment egy, hat...swingerklubhoz hasonlo helyre, es a szobak kozott bongeszve ralelt az egyik baratjara, amint egy lannyal szexel, es kivulrol mindenki, aki megallt, lathatta oket, de ok nem lattak ki. Nekem ez valamiert izgatobbnak hangzik. :)
2019. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem izgat ( a kérdésben elmondott helyzet ) szóval igen
2019. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen szexelnék, de attól tartok a páromat ez zavarná.
2019. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kipróbálnám. :)
2019. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám, nagyon jól hangzik.
2019. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!