Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kilógó csiklójú csajok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilógó csiklójú csajok miért szégyellősek?

Figyelt kérdés

Hiszen az is szép. Milyen nevelést kapnak ők, akiknek ez ennyire durva gátlásokat okoz?


Korotokat, nemeteket kérem odairni. Köszönöm



2019. ápr. 1. 00:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán honnan veszed, hogy azok?

Ha lány vagy és neked is ilyen van és szégyenled, hát ne tedd, sok pasinak bejön vagy nem izgatja, hogy pontosan milyen, lényeg hogy élvezze veled a szexet.

Ha pasi vagy és sok ilyet láttál élőben, akkor nem is szégyenlik annyira, hiszen mindegyik megmutatta neked.

2019. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban lehet egy nagy csiklóval rendelkező vagy nagy és kilógó szemérem ajkakat kényeztetni és játszani vele egy barátnőm volt csak akinek ilyen volt akár egy órát is el tudtam rajta nyalakodni isteni volt

És nekem tetszett is nem szabad szégyelni sok férfi álma szerintem is

2019. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 szellkriszta ***** válasza:
Mert eltérnek az átlagtól.
2021. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!