Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan jó lenne egyszer egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan jó lenne egyszer egy teljesen tiszta, akár beöntéssel felkészült szép nővel ágyba feküdni. Ti is így gondoljátok fiúk?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy nő, kövér volt, de nagyon jó feneke volt. Az ember meghágja hátulról de nyalásnál az ánuszgyűrű kudarcot vall.... Inkább nem mennék bele....

Már olyan hatást keltett, hogy tudat alatt kireppeltem.

(Kövér asszony hip-hopp, roma cigányasszony f+ng -trotty)

Nem csinált illúzió romboló dolgot, csak tisztasági ügyben éppen nem nyert. Az a baj, hogy szerintem ezt az ügyet bármelyik nőre rálehet fogni. Műkörömmel csak külsőlegesen takarítják meg azt részt...De belülről nem. És ugyan a biológia tisztítja a belső szervezetet, az igazi azon részi tisztaságot beöntéssel lehetne elérni. Ennél a nőnél szerintem az volt a probléma, hogy hiába fürdött le. Ha gond van a gyomrával és az ahhoz tartozó dolgokkal, észre sem veszi hogy a végbélszakasz utolsó harmadába esetleg leérkezik "valami", éppen a zárt ánuszgyűrű nem dobja ki. ha pedig valaki a nyelvét, mint érzékszervét odateszi, már meg is van a baj. Erről aztán lehet beszélni de nem ártana már egy tiszta szép nő, aki nem a milliomosoknak tartogatja a magát és lehet vele valamit kezdeni.


2019. márc. 30. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos baj van a gondolkodásoddal..a nők nagyrésze nem vágyik análra főleg nem beöntésre..az meg h egy nő tartogatja magát annak akihez vonzódik ez természetes..
2019. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!