Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön ha egy lányon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön ha egy lányon sok smink van? Felizgat esetleg?

Figyelt kérdés
Például szemeit kifesti illetve az száját szépen kifesti iletve arcát le alapozózza vagy az már túl sok? Piros rúzs illetve szájfény?

2019. márc. 27. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha jol nez ki, be. De nem mindenki tud sminkelni.
2019. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Van ami tetszik,de beindítani nem,esetleg kis rúzs,talán szájfény,de igazából annyira nem érdekel meg nem is annyira tetszik úgy mintha csak simán természetes lenne,semmi smink meg rúzs akármi,engem az vonz ha természetes ha van nyoma pattanásnak egy nőn az sem érdekel.Tovább menve undorító és taszító ha szét sminkeli magát meg kihúzza még a szemöldökét is,nem szeretném amúgy ha rúzsos lennék annyira,és nem szeretnék port puszilgatni az arcán,meg érezni a számon,ráadás amikor izzad az arca,és átizzad,fúj.Nekem nem tetszenek ezek a smink nők.
2019. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy talán még néha az is tetszik hogy kifestené a szemhéját,de nem indít be,meg a természetes az igazi.
2019. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
a sok engem inkább lelohaszt... nem jönnek be a porcelánbabák. a kevés smink viszont persze tetszik, egy kis alapozó, kihúzott szemek, valami szolidabb rúzs.
2019. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem jön be és nem tetszik a smink a nőkön!!!!
2019. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

A smink olyan mint amikor a pasi nagyot mond.

Addig szép és jó amìt le nem törlöd egy nedves törlőkendővel mert ugye a mai lányok szépségét ennyivel le lehet szedni...

Illetve pasi részén addig fuuu de kafa amíg le nem esik a gatya.


N

2019. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem. A természetes megjelenést jobban szeretem.

A vastag smiket hagyjuk meg a fiatalnak kinézni akaró idősebb nőknek.

2019. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Pont ellenkezőleg, akkor is, ha vannak bőrhibái. Számomra a smink nélküli arc az őszinteséget jelképezi. Csak sajnos nagyon kevés lány van, aki ilyen, és nem foglalt. Pedig velük még könnyebb is ismerkedni, mert nem hisztiznek, trükköznek, és nem játszmáznak
2019. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem az jön be, ha semmi smink sincs rajta. Ha csak a külsőségeket nézzük, akkor adjon a testalkatára, bőrére, fogazatára, tisztaságára, a szőrtelenítés sem kell már túlzásba vinnie (pl. kis pihék karon maradhatnak hidrogénezve).


Ha ezek adottak akkor egy szál farmerban, pólóban is sokkal vonzóbb, mint az, aki profi sminkben, ruhában van, de a felsoroltakban nem igényes.

2019. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon is tetszik!

Imádom a sminkelt nőket mert a szépet még hangsúlyosabbá teszi.

És szexuálisan is izgat.


F/42

2019. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!