Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem engedi hogy megmérjem a farkát?

Figyelt kérdés

Szerintem átlag lehet így szemmel 13 cm körül

És bármikor mondom neki had mérjem le nem engedi

Mikor kérdezem miert nem nincs válasz csak nem..

Mondta hogy tudjam be 16nak és kész de nincsen neki 16

Mitől fél ennyire?

24 N


2019. márc. 26. 09:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy egy nagy kamu ez a kérdés, vagy kimondottan alázni akarod a pasidat ezzel. Melyik az igaz?
2019. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nagyon megalazo szerintem ilyet kérni a baratodtol. Illetve tovább erőltetni, ha nemet mondott.

Ez egy olyan dolog, amiről nem tehet, de komoly komplexusokat okoz. Miért nyaggatod vele azt, akit elvileg szeretsz és osszehazasodnal vele?

2019. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
“Es had tudja mar ember lánya hogy a leendő férje farka hány cm” - itt kiégtem... 13 év házasság után fingom sincs a férjem farokméretéről... asszem elbújok inkább... x)
2019. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#30, te miről beszélsz? Nem qurvázta senki a kérdezőt, és ő éppen azt írja, hogy évek óta egyőtt van a párjával, gyereke van tőle, jó vele neki. Egyszer megemlítette, hogy nagyobbal is elbírna, de nem azt, hogy elhagyná emiatt s társát. A válszainkat megértette, és azt mondja, nem hozza többé szóba a témát. Ez éppen az ellenkezője annak, mint amit te sugallsz, hogy a kis farkad miatt vagy sikertelen (nem tudok másra gondolni, nyilván innen fú a szél). A férfiakat a nők nem azért szeretik, mert a farkuk ilyen, vagy olyan. Természetesen létezik olyan is, akinek csak ez számít, de elenyésző. Még aki fennen hirdeti, azt is utól szokták érni az érzelmek...

Neked azt javaslom, gyűrjál intelligenciára, érzelmekre, kedvességre, esetleg legyél valami szellemi dologban jó, és a lányok meg fognak találni, és egy se fog elküldeni azzal, hogy bocs, de 13 centi...

2019. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
91%

nekem is volt ilyen barátnőm h mindenképp meg akarta mérni. ráadásul az első barátnőm, úgyh az eset elég nagy trauma volt. lényeg h nekem 13 cm ami csak később tudtam meg h átlag, mivel mindenki azt állította h az övé 16, 17 v épp 20 cm nekem ez kicsinek számított. persze azt mondtam a csajnak h az enyém 16. (tinik voltunk még, szóval elég hülyék ahhoz h ez számítson).

aztán elkezdtünk szexelni és telt az idő. kamasz fejjel kipróbáltuk a kötözős szexet. az egyik ilyen alkalommal, a kezemet az ágyhoz kötötte, majd megjelent egy centiméter szalaggal.. tudtam mi fog következni.. de arra nem h irgalmatlanul elkezd majd vihogni, meg kárörvendeni rajtam mikor kiderült mekkora. valahogy ez akkor elég nagy trauma volt nekem. utána sokáig barátnőm se volt. aztán persze rájöttem h totál hülyeség az egész, és h a megfelelő nővel így is tökéletes a szex.

2019. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#34 nem értek egyet veled.


#30.

2019. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
31%

Én melletted vagyok kérdező. Sztem azért nem engedi H megmèrd neki mert tudja nincs 16 és rosszul esne neki ha te mèrnèd meg és látnád is H 14. De nem tudom mit számít neki ennyire ha már 3 éve ki tud elégíteni. Akik még azt írják H ki dobnak ilyenek blabla. Lehet a párkapcsolatukban meg papucs férfiak. Én is mêrtem már meg pasinak. És? Ebbe semmi nagy dolog sincs :D

24N

2019. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!