Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem engedi hogy megmérjem a farkát?

Figyelt kérdés

Szerintem átlag lehet így szemmel 13 cm körül

És bármikor mondom neki had mérjem le nem engedi

Mikor kérdezem miert nem nincs válasz csak nem..

Mondta hogy tudjam be 16nak és kész de nincsen neki 16

Mitől fél ennyire?

24 N


2019. márc. 26. 09:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Kiderül hogy jobb a szemmértéked mint az övé.
2019. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ha 13 14lenne is meglepődnék mert szemmel láthatóan átlag alattinak néz ki
2019. márc. 26. 09:52
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

És te leszel megsértődve ha feltételezi nem jó neked, nem elég a farka.

Eddig egy pasinál se jutott eszembe méricskélni. Vagy jó, vagy nem. Ennyi számit.

2019. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Jónak jó de eltudnék viselni nagyobbat

De ezért nem fogom elhagyni mert már 3éve hogy együtt vagyunk es a 3év alatt nem sikerült meg gyöznöm hogy lemérhessem neki..

Csak kiváncsi volnék hogy vajon a 12cm re mondom azt hogy elférne a nagyobb is vagy a 14cm re azért nem mindegy ..

2019. márc. 26. 09:57
 5/37 anonim ***** válasza:
28%
Ha a csajom méregetné a farkam, szakítanék. Mondom ezt úgy, hogy nincs kisebbségi komplexusom mert nekem 18as.
2019. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de te mégis mit gondolsz magadról?

Pasid helyében kidobnálak azonnal! Szerinted ez neki milyen megalázó? Abba bele se gondolsz, hogy őt ezzel mennyire megbántod és oka van annak, hogy nem akarja a méricskélést?! Nincs vele baj, de eltudnál fogadni nagyobbat is???? Hallod te saját magad? Szerinted ezzel mennyire kínos helyzetben hozod szerencsétlen barátod? Ráadásul nem akarja, hogy megmérd, nemet mondott, és te még mindig erőszakos vagy?! Megalázod őt és nem tudod elfogadni az akaratát. Neked hogy esne ez fordított esetben? Szállj magadba de nagyon gyorsan!

2019. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Egy kapcsolatban ahol már a házasság jön nem kellene lennie tabuknak ugy gondolom

Es had tudja mar ember lánya hogy a leendő férje farka hány cm

Nem nincs jelentősége ezt ő is tudja csak érdekel hogy mégis mekkora

Nem esik neki rosszul normalisan kezeli a dolgot csak tudja hogy nem annyi amennyit mondott es ezzel elfogadna hogy hazudott a meretet illetoen

Eltudnek viselni ettol nagyobbat na es mi van abban? Ki nem tudna elviselni nagyobbat oszinten?

De ez őt nem bántja mert elismeri hogy átlag alatti a farka sőt sokszor magatol mondta hogy kicsi a farka es nincs is ezzel problema ha problema lenne nem vele lennek mar tobb mint 3éve

Inkabb viccesen szoktam neki mondani hogy had merjuk meg de ezzel tisztaban is van humoros az egesz neki is

Amugy meg o is mondta egy idoben hogy nekem nagy a mellbimboudvarom :D es akkor most sertodjek meg? Nem nem gyerekek vagyunk nekem nagy a bimboudvarom neki kisebb a farka ennyi elismerjuk mindketten

De attol igazan lemerhetne

2019. márc. 26. 10:30
 8/37 anonim ***** válasza:
40%
Fuj micsoda nő vagy te. Én tuti kidobnálak ha így meg akarnál alázni.
2019. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én is kidobnálak téged ne aggodj ha számodra egy kapcsolatban tabuk vannak az mar k rva rossz
2019. márc. 26. 10:40
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
Marhára szerethetheted a párod ha nagyobbat is eltudnál viselni. Ezt mondtad neki is amúgy? Mert az a farokmérésen elviccelődik (ha igaz egyaltalan) akkor ezen tuti megsértődne
2019. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!