Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem engedi hogy megmérjem a farkát?

Figyelt kérdés

Szerintem átlag lehet így szemmel 13 cm körül

És bármikor mondom neki had mérjem le nem engedi

Mikor kérdezem miert nem nincs válasz csak nem..

Mondta hogy tudjam be 16nak és kész de nincsen neki 16

Mitől fél ennyire?

24 N


2019. márc. 26. 09:50
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

De sokáig fog tartani ettol fuggetlen ez biztos mert szeretjuk egymast van kozos gyermekunk is es lesz is még nem 1

De elengedem a témát

2019. márc. 26. 11:49
 22/37 anonim ***** válasza:
95%
Infantilis!
2019. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
96%

Közös gyereketek van és az a gondod, hogy mekkora neki?

Tényleg engedd el ezt a marhaságot, mert aztán arra ébredsz, hogy 2 gyerek mellett félredugtál egy 19 centissel.

2019. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%

Ez legyen a legnagyobb problémàd az életben hogy nem tudod mekkora van neki....

Miért kell ennyire tudni?? Mi vàltozik meg ha megtudod hogy mekkora neki?

Én se tudom a pàromét.. sose kérdeztem tőle. És nem is akartam neki mèregetni.

Nem ez a fontos a párkapcsolatban.

2019. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jó semmit erőltetni.

Ha nem szeretne hagyd.

Bevallom én már mertem meg a paromét, de ő élvezte. Ha zavarta volna, biztos nem erőltetném.

2019. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
62%
Ha lenne egy kis fantáziád, simán meg tudnád neki mérni, akár az ő tudta nélkül is.
2019. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
36%

Most lehet, hogy hülyén hangzik, de én ebben a történetben mindenkit meg tudok érteni.


Ha szimplán vesszük, miért ne tudhatná egy nő egy párkapcsolatban, hogy szám szerint hány centi a pasija farka, ami amúgy naponta benne jár? (Ha másért nem, azért hogy neki mekkorával olyan jó.) Ez olyan nagy tabu? A csaj mellbősége is tabu a férfinek? Vagy a kilói száma?


Az viszont nyilván más tészta, ha a pasinak ennyi negatív élménye volt a kis mérete miatt. És nem akar szembesülni a mennnyi az annyi-val. Vagy a szándék mögé gondol valamit. Csak az a kérdés, miért, ha maga is tudja, kicsi a farka, a csaja viszont ezzel a farokkal együtt szereti és megy hozzá feleségül.


Az meg a harmadik tészta, ha attól szorong, hogy kiderül: kicsit lódított a valós értéken.


Hát, nem könnyű szitu. De próbáltam azt érzékeltetni, hogy ez sem egy fekete-fehér kérdés, mint általában az életben semmi sem. Kicsit mindenkinek igaza van, kicsit mindenki hunyó is, és mindkét féllel együtt lehet érezni. Magam részéről ezért óvakodnék a kérdező kategorikus leminősítésétől.

2019. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 14 cm, és alázott már meg, nevetett már nő ki miatta. Ezt a világon egyetlen férfi sem fogja elfelejteni soha. Ha humorral kezeli és sokszor felemlegeti, az épp azért van, hogy a saját kisebbségi komplexusait próbálja leplezni, de egész biztos lehetsz benne, hogy a lelke mélyén minden szex előtt őrlődik és minden szex után szorong, hogy nem volt elég jó. És ezt soha nem fogja elfelejteni, mert konkrétan a ferfiasságában lett megalázva amiatt, hogy alapból deficittel indul, tehát még változtatni sem képes. Te pedig minden egyes alkalommal belevered a fejébe a szorongást, felidézed élete legkínosabb élményeit. Csodalkozz, hogy még egyáltalán feláll neki, mert ez a férfi nem legérzékenyebb pontja (igen, lélekben is), és te nevetve taposol rajta két lábbal. Szerintem vsak azért nem dobott ki, mert fél, hogy nem talál mást.
2019. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
37%

Szégyenli, fél hogy kiderülne az igazság. Csakhogy ez egy olyan hazugság, ami látszatra is kiderül.

De mérd a kezedhez, aztán mérd le a kezed azon részét, amivel azonos méretű, így kiderítheted a pontos méretet.

2019. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
61%

Na ez szuper kérdés volt. Még ha kamu is.


Itt mindenki jön a farokméregetős kétd3ssel, hogy x centi elég meg igy meg úgy. Mindig jön is rá a válasz hogy nem számit,nem méregetem,meg elfogadom meg a többi hülyeség.

Most itt egy "csaj" aki meg akarja mérni, aki ki meri mondani hogy azért jobb lenne egy kicsit nagyobb, és mindenki full leoltja, kidobná, meg lequrvázza.

Minden kispotsü is sir és méricskél, milliméterezik, kérdezget minden min 10x, de ha egy csaj csinálja ugyaezt akkor megy az oltás...rendben van ez igy?

Szerintem nem!!!

36/ kispötsü

2019. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!