Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy helyes fiú szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy helyes fiú szűz még 22 évesen is?

Figyelt kérdés

Sok lány mondta már azt hogy helyes vagyok, de nem tudok kialakítani kapcsolatot, így még mindig szűz vagyok.

Pedig nagyon szívesen szexelnék...


2019. márc. 25. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Wow, bro. Szivesen szexelnel, hat hallod te aztan nagy innovator-forradalmar vagy...


Azt nem mondtak esetleg, hogy aranyos vagy?:)

2019. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

Már miért lenne ez gáz? A legtöbb fiú nem is párkapcsolatban veszti el, hanem valami buliban részegen egy szintén nem józan állapotban lévő lánnyal. Azt javaslom neked menj el egy buliba, szedj össze egy minden csávóval összefekvő lányt (azért írom így,mert másképp nem engedi, hogy kitegyem a választ🙄), húzd meg rendesen, aztán mehet a dolgára, csak azért mondom, mert lehet azért nem tudsz kialakítani kapcsolatot, mert félsz és izgulsz, hogy te még szűz vagy, és mi van, ha ezzel valami baja lesz a lánynak meg stb. Annyira oda vagytok ezzel a szüzességgel, közben szinte teljesen lényegtelen, főleg fiúknál, nem ez határozza meg az embert ;)

Bármilyen meglepő lány voltam xd

2019. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ha helyes akkor nem gáz. (Azért kíváncsi lennék mennyire helyes az) Erőltesd meg magad és tanulj meg kialakítani kapcsolatot és akkor szexelhetsz.
2019. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz , de ha bármit is szeretnél menj oda a lányokhoz

16l

2019. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!