Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon égő ha magas, sportos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő ha magas, sportos, és helyes (a lányok szerint) fiúként még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
23 vagyok. Én sem tartom magam rondának, de nem találok olyan lányt akit szerethetnék.
2019. márc. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hazudnak és nem akarnak megbántani :)
2019. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De cuki. Hogy elvegyék a szűzességed, ahhoz nem feltétlenül kell szerelmesnek lenni. Fiúnak meg végképp nem.
2019. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem égő. Miért akarsz azonnal szerelembe esni és úgy szexelni?
2019. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem égő. Mármint nem szokványos, de ez nem számít. Mielőtt én először szexeltem, nagyon gáznak éreztem, hogy 18 éves vagyok és még nem történt meg, mert a környezetemben már a legtöbben "túl voltak rajta". De végül nem azért mentem bele, hogy ne legyen gáz, hanem azért mert vágytam rá.

Szóval ha van egy lány, akire vágysz testileg és szimpatikus, akkor szerintem az ne tartson vissza, hogy nem vagy szerelmes, én sem voltam az, de nem bántam meg egy percre sem, mert én tényleg akartam és a mai napig szép emlék. Ha viszont úgy érzed, hogy csak akkor tudsz valakivel lefeküdni, ha szerelmes vagy, azzal sincsen semmi gond.

Addig dolgozz magadon, tanulj, művelődj, mozogj, dolgozz, ha már ott tartasz, próbáld élvezni az életet, próbálj azért eljárni helyekre, hogy alkalmad legyen az ismerkedésre. És elsősorban nyugi. A szex egy nagyon jó dolog, igazán fel tud tölteni mind fizikailag, mind érzelmileg, de nem leszel kevésbé értékes ember attól, hogy még nem csináltad. Ha pedig a tapasztalat miatt aggódsz, akkor ne. Hamar belejön az ember. Valamint, ha például nekem bejönne valaki személyige, a külseje, a gondolatai, nem állítana meg, hogy még szűz. Együtt kísérleteznék vele, még lenne is ebben valami különleges és szép.

20/L

2019. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#tarsadalmiElvárások
2019. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!