Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mozgássérültként lehet partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérültként lehet partnert találni?

Figyelt kérdés
Sajnos születési rendellenesség miatt toloszekes vagyok. Tudom, szánalmas meg minden, de a beszolasokat kerem nelkulozzuk, kapok beloluk nap mint nap eleget. Interneten probalkoztam mar tobbszor. Termeszetesen senki nem jott ossze, de abszolut megertem, hogy egy nonek teljes erteku ferfi kell. Esetleg tudtok valami helyről, alkalomrol ahol kifejezetten ilyen mozgasserultek szamara szervezett dolgok vannak, ahol lehet ismerkedni vagy hasonlo? Nagyon kicsi ra az esely, de nem szeretnem teljesen egyedul leelni az eletem
2019. márc. 23. 09:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Negyvenes nő vagyok, úgy fest, hogy vége a kapcsolatomnak, de érzelmileg még nem vagyok túl rajta. Az önbizalmamnak sem tett jót ez a sztori (nem vagyok mozgáskorlátozott), viszont vágyom az intimitásra. Komolyan szívesen kezdenék intim kapcsolatot mozgássérült férfivel, mert azt hiszem, értem ezt a helyzetet. Dolgoztam már fogyatékkal élővel, nem, nem futott ki a szexig a munka :-), de van valamennyi fogalmam. Az elfogadás/elfogadottság, az intimitás tök fontos az egészséges pszichéhez, én is most kb. ezt keresem. - De persze mindig van a "kémia", ami persze totál nem azon múlik, hogy huh, most nyomtál magadra egy liter parfümöt... Sőt. Volt olyan pasim, aki mániákusan tisztálkodott szex előtt és után... Hát, a szappaníznél tudok jobbat :-)Én azt veszem észre amúgy, hogyha emberileg van valami idegenkedés bennem, akkor tök mindegy minden más, nem tud létrejönni semmi. Ez persze fordítva is igaz lehet, és nem a rokiságon múlik a dolog.
2023. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!