Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mozgássérültként lehet partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérültként lehet partnert találni?

Figyelt kérdés
Sajnos születési rendellenesség miatt toloszekes vagyok. Tudom, szánalmas meg minden, de a beszolasokat kerem nelkulozzuk, kapok beloluk nap mint nap eleget. Interneten probalkoztam mar tobbszor. Termeszetesen senki nem jott ossze, de abszolut megertem, hogy egy nonek teljes erteku ferfi kell. Esetleg tudtok valami helyről, alkalomrol ahol kifejezetten ilyen mozgasserultek szamara szervezett dolgok vannak, ahol lehet ismerkedni vagy hasonlo? Nagyon kicsi ra az esely, de nem szeretnem teljesen egyedul leelni az eletem
2019. márc. 23. 09:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Lehet ki fogtok nevetni de èn fantàziàltam màr ilyesmiről. Persze azt hozzà kell tenni, hogy egy jòkèpű, széles vàllú fèrfiròl àlmodoztam tolòszékben, aki büszke, független, fèrfias :)

Az hogy tolòszèkes vagy, nem kibùjàs az alòl amin az összes fèrfi keresztül megy. Ha nagyon vèkony vagy, kezdj el edzeni. Karokra is lehet. Ha rondák a fogaid, csinàltasd meg. Ha nem àll jòl a hajad, menj el fodràszhoz. Ha tùl visszahùzòdò vagy, növessz tököt :)

Persze van amelyik nőnèl ìgy is hàtrànyban leszel, de ha meg van benned az amit a nők keresnek akkor a tolòszèk nem szabadna hogy hàtràltasson. ;)

2019. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem könnyű ám ez a töknövesztés dolog abban az esetben, ha a seggem alig tudom kitörölni egyedül :D
2019. márc. 23. 09:44
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Egyes vagyok.

Én meg nem èrem el soha a felső polcot mert csak 145 cm vagyok. Ettől még ùgy gondolom nem vagyok kevesebb ;)

Mindenkinek vannak hibái. Mondtam, a tolószék nem azért van hogy legyen indokod rá, hogy mièrt nincs baràtnőd.

2019. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Van az a fickó, akinek se keze, se lába. Mégis nős, gyereke is van. Mondjuk ő dollármilliomos. Remélem te is.
2019. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Whitewolf19 ***** válasza:
64%

Hm.. Nincs egyszerű dolgod szerintem. Legjobb ha az ember magához hasonszőrű társat keres... aki egyben a lelki és talán sorstársa.. úgy is csak az fogja igazán érteni.

Esetleg nézz utána milyen szervezetek vannak, városokban biztos szerveznek mozgássérülteknek találkozókat is. Ezekről kell érdeklődj és esetleg az ismerőseid által..

Azt gondolom, te nem vagy egy buta ember.


F/23

2019. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
A szűz fiùcskàk magukra ismertek ezèrt lepontoztak. Örülök ha ettől jobban èrzitek magatokat, ettől mèg az èn èletem ugyanolyan jò :)
2019. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem a tolószék miatt nem találsz párt, nem az a közvetlen oka. Ha nem lenne a tolószék, akkor más miatt lenne alacsony az önbecsülésed.
2019. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez retardáltság, már nem azért. Ülj be egy hétre, és meglátjuk, neked micsoda önbecsülésed lesz :D
2019. márc. 23. 14:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőterembe jár egy fiú akinek műlába van nagyon jól néz ki de nem akart velem semmit mert ugysem lenne belőle jo kapcsolat mivel nemtudnám az ő helyzetét megérteni szerinte
2019. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Beleragadtál az önsajnálatba, addig nem is lesz senkid, ki a fene kíváncsi arra a nap 24 órájában, mennyire sanyarú a sorsod, melyik nő akarja azt hallgatni a férfitől, aki szeret, hogy mennyire nyomorult...

Majd ha ebből kijöttél, akkor találsz valakit, aki látja majd az értékeidet is, mert meg tudod mutatni.

2019. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!