Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mozgássérültként lehet partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérültként lehet partnert találni?

Figyelt kérdés
Sajnos születési rendellenesség miatt toloszekes vagyok. Tudom, szánalmas meg minden, de a beszolasokat kerem nelkulozzuk, kapok beloluk nap mint nap eleget. Interneten probalkoztam mar tobbszor. Termeszetesen senki nem jott ossze, de abszolut megertem, hogy egy nonek teljes erteku ferfi kell. Esetleg tudtok valami helyről, alkalomrol ahol kifejezetten ilyen mozgasserultek szamara szervezett dolgok vannak, ahol lehet ismerkedni vagy hasonlo? Nagyon kicsi ra az esely, de nem szeretnem teljesen egyedul leelni az eletem
2019. márc. 23. 09:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És mégis honnan a halálból jöttek ilyen következtetések, hogy én sajnálom magam? Istenem, a sok 70IQ szobapszichológus. Igen, nem örülök neki, hogy ez a sors jutott, de ez van, próbálok túllendülni, és találni valakit, aki mind fizikai, mind szellemi adottságaiban az én szintemen van és elfogad. Hol van ebben az önsajnálat? Azért mert őszintén kiirtam egy anonim oldalra, mi a helyzet velem, korántsem jelenti azt, hogy személyesen is mindenkit ezzel traktálok, könyörgöm. Százszor inkább legyek testi fogyatékos, mint induljak olyan mentális hátránnyal, hogy egy egyszerű mondatot se tudjak értelmezni.
2019. márc. 24. 03:17
 12/21 A kérdező kommentje:
No offense, tényleg köszönöm a válaszokat, de ez csak egy kérdés, ami éppen eszembe jutott munka közben (merthogy igen, ennek ellenére egy egész sikeres embernek mondhatom magam), és kicsit kellemetlen érzés, amikor rögtön hozzám vágják, hogy sajnáltatom magam, holott konkrétan csak közöltem a helyzetem.
2019. márc. 24. 03:19
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló társat lehetne találni. Vagy olyant aki beteg és különös vonzalmat érez a sérültek iránt. Viszont az alap lenne hogy a személyi higiéniát megoldod merr ez sokat javít az esélyeiden. Én is elgondolkodtam korábban h mi lenne ha pl egy akna levinné a lábam és arra jutottam h eleve balesetben csonkolt nőt keresnék magamnak mert normálisra sokkal kevesebb esélyem lenne.

35F

2019. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Közölted a helyzeted, mert tudatni akartad másokkal is, mennyire nyomorult vagy...akinek semmi problémája, miért közli mással az életét, mert egyébként a kutyát nem érdekli. Semmi pszichológia nincs benne, csak sajnáltatod itt magad, ahelyett, hogy csinálnál valamit az életeddel.
2019. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jézusom, de hátrányosabb vagy, mint én. Felismerted a mondatok végén a kérdőjelet?
2019. márc. 24. 12:14
 16/21 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam itt semmi önsajnáltatást. Az értelmezőképesség helyett sztereotípiából építkezni nem célszerű. :)
2019. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Egy csomó jó csaj van aki szegény lerokkant. De nyilván nem tudom te hogy nézel ki, és h melyiknek jössz be.


Az biztos hogy mindenre van esélyed. Ez az egyetlen dolog tuti. Igaz hogy ez százalékos dolog és van aminek nagy százalékú az esélye és van aminek annyi mint a lottó ötösnek, de attól az még létező dolog.


Nem találom azt a cikket ami egy angol vagy amerikai nőről szól aki torzszülött. A kezei és a lábai is csökevényesek, a teste is hajlott és csavarodott. Az arca olyan mintha egy óriás a markában szétnyomorgatta volna a fejét. Borzalmas látványt nyújt. Viszont van férje. Aki tök átlagos, egészséges, hétköznapi ember. Na jó nyilván nem az mert valami beütése lehet neki, de ránézésre egy olyan férfi akinek akár jól kinéző csaja is lehetne. Volt róluk egy riport film is. A férfi rendszeresen szexel azzal a korcs torzóval.... Szóval ha egy olyan borzalmasan ocsmány testbe született szerencsétlen talált magának valakit, akkor bárki a földön képes erre, nemhogy egy kerekesszékes.


A fentebbi cikkekben leírnak pár dolgot ezzel kapcsolatban. Az utolsó link pedig egy párkereső linkje egy egész jól kinéző fiatal lányról aki párt keres.


Szóval nincs veszve semmi ha teszel érte.

2019. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10: Ok-okozat.


Nem fog a barátnőnek napi 24 órában keseregni, mert nem lesz miért, most azért van lelkileg lecsúszva, mert nincs barátnője. Ha lesz, nem lesz ilyen. Ennyire nehéz felismerni a különbséget? Jézusom...

2019. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Van mozgássérült ismerősöm, nem is egy, aki tolókocsis és barátnője van, együtt élnek és tényleg élik az életüket. A boldogságot nem tudja egy tolókocsi megakadályozni, ha minden más meg van a kapcsolatban.

És biztos, hogy van olyan lány, akivel megismerkedhet a poszt írója, csak keresni kell és emberileg közelíteni, amiből akár tartós kapcsolat is lehet.

Drukkolok!

2019. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta veled? Sikerült találni partnert? :)
2021. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!