Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim azt akarja hogy sz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt akarja hogy sz. Opjak le egy banánt de én nem akarom mert ez bolondság mi értelme? Kínosnak tartom

Figyelt kérdés

Több napja ezzel nyaggat

Hogy mondjam meg neki hogy ez hülyeség?


2019. márc. 22. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez csak játék. Én simán megtenném, ha ezt akarná! L
2019. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért nem őt?


Amúgy gondolom szexinel találná. De mond meg neki, hogy te a gyümölcsöt enni szeretnéd inkább.

2019. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon szexin el lehet imitálni hogyan szopod a fszt másik szemszögből nézi a technikád és valjuk be inkább egy banánt szopiztasson veled mint egy másik pasi farkát

25N

2019. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Mondd neki hogy inkább egy másik bika fasat akarod. Megnezheti ahogy torkoztatlak
2019. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem egy masik bika fas.at akarom kedves utolso

Hanem az övét amit szeret is viszont pá

r napja ezzel a banános dologgal jön nemtudom honnan szedte

2019. márc. 22. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem pl mindig az izgatott fel amikor a csajom olyan szexin ette/nyalta/harapta a kinyomhato calippo jégkrémet :D

Ő is szerette a fagyit, de egyszer aztán rájött, hogy miért veszek neki mindig olyat. Mondjuk én szerencsés voltam, mert néha magától is eszébe jutott és csak azért csinálta, hogy felizgasson vele:)

Őt izgatta, hogy felizgathat.. na meg persze utána megkapta tőlem ami jár neki:)

2019. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze ezt én is megcsinálom neki ha erzem hogy ezzel felizgatom

De jegkremmel teljesen más

Ő banánnal akarja ráadásul úgy hogy addig kapjam be ameddig csak tudom és a kínos nekem

2019. márc. 22. 19:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, egyáltalán nem kínos ha kettesben ilyet csináltok.

Vagy kérd tőle te is ezt :P

2019. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Banán.. jégkrém.. teljesen mindegy szerintem. :)

Neked az a kínos, hogy mélytorkozni kellene.. nem? Ha de akkor mond meg neki, hogy nem szeretnél fullákolni.

2019. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lepd meg. Vegyél egy kötő t és dugd fel elötte a puncidba. Asszem elalél egyből.
2019. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!