Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom pénisze túl kicsi?

Figyelt kérdés
Nagyjából 14 centi amivel még nem is lenne baj, de ahh... Olyan vékony, mint egy pezsgőtablettás doboz... Nem érzek belőle semmit. Próbál kompenzálni nyelvvel meg mindennel de az közel sem ugyanaz. Én tényleg nagyon szeretem és vele akarok maradni, de így minden éjszaka kín szenvedés...
2019. márc. 22. 09:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%
Szia. Ahogy olvastam a hozzászólásokat, en is csak azt tudom mondani, hogy a 10-esnek, és a 11-esnek (a maga "paraszt" módján) igaza van. Az intim tornával lehet javítani, erősíteni a hüvelyt, viszont ha nem javul pár hónapon belül, inkább egyezzetek meg a szakítás mellett. Mindketten jól jártok, mert ha belemész a szeretősdibe, nem biztos hogy sokáig titokban maradna. Megérdemlitek hogy megfelelő partnert találjátok magatoknak akivel kölcsönösen ki tudjátok egymást elégíteni. Én egyikőtöket sem itélem el! Sok sikert kívánok! :)
2019. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek pénisz köpenyt 😉 szuper találmány
2019. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Mjanos24 ***** válasza:
43%
22érdek egyett pénisz köpeny vagy pénisz gyűrű!segíthetnek abban hogy vastagabb legyen és tovább bírja elne süljön már rögtön!lények bemersz menni szexshopba és bszerezni higy javits a szexuális életeteken?hm
2019. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Online is lehet rendelni 😁
2019. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden klappol és tényleg úgy érzed, ő az igazi, akkor megpróbálhatod megmenteni a kapcsolatot. Szerezzetek be segédeszközt, és kezd el az intim-tornát. Tornázz rendszeresen, és nézd meg hogy pár hónap után javul-e a helyzet, rá tudsz-e szorítani, jobban érzed-e.
2019. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
11-es a drága felhőcske, csak már nem vállalja a nevét. Ez a stílus meg... Nem mindenkinek a cérna vékony farok a jó, és el sem olvastad rendesen, mivel nem a hosszával van a baja...
2019. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
21%
Örülj neki, hogy van kivel. Én minden másnap lefeküdnék a párommal erre heti 1x, ha ágyba bújunk. Ez nagyobb szenvedés, inkább becsüld meg őt
2019. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
És te miért tűrőd, hogy alig van szex? Ő miért törődjön bele abban, hogy nem illenek össze? Miért nem kerea mindenki olyat, akivel minden téren passzolnak????
2019. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hagyjatok mar a privát uzenetekkel legyszi. Senkivel nem fogok dugni innen. Ne remenykedjetek.
2019. márc. 22. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!