Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom pénisze túl kicsi?

Figyelt kérdés
Nagyjából 14 centi amivel még nem is lenne baj, de ahh... Olyan vékony, mint egy pezsgőtablettás doboz... Nem érzek belőle semmit. Próbál kompenzálni nyelvvel meg mindennel de az közel sem ugyanaz. Én tényleg nagyon szeretem és vele akarok maradni, de így minden éjszaka kín szenvedés...
2019. márc. 22. 09:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Nőknek nem fontos a méret igaz
2019. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos szintig tényleg nem érdekel, de ha nem érzek belőle semmit, attól ne legyek már én szar...
2019. márc. 22. 09:49
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Szakíts inkább most, mert ebből máskülönben csak lassú szenvedés és elmúlás lesz, ami sokáig fog tartani
2019. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta és nekem se jut eszembe csak a szakítás... De nem könnyű eldobni valakit, akivel egyébként minden más tökéletes. És szerintem összetörné, pláne, ha emiatt... Nem akarom minden önbizalmát lerombolni, ezért nem merek szólni neki mert amúgyis tudom, hogy zavarja.
2019. márc. 22. 09:55
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
Egy életre összetörnéd, földig rombolnád az önbizalmát és félne a szextől onnantól. Vegyetek segédeszközöket. Miután ő megvolt, használja azt.
2019. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem hagyod el akkor szexelj mellette egy nagyfarkú pasival aki a szeretőd lesz!
2019. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor meg egy ribinek érezném magam. És félek, hogy ha kiderül... De ha ez sokáig így folytatódik, nem lesz más megoldás.
2019. márc. 22. 10:02
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem passzoltok méretileg. Neki szűkebb vaginával rendelkező nő lenne jó. Ez viszont lutri, mert senkire sincs ráírva, milyennel rendelkezik. Olvastam már tanácsként itt mástól, hogy péniszköppeny vagy mi fene, az talán jó lenne ilyen esetekben. Műveletlen vagyok segédeszközök terén, így nézd el nekem ha rossz tanácsot adtam. De most kedvem sincs gugglizni, hogy így van-e tényleg.

Sajnálom, de előbb-utóbb szakítani fogtok, ha nem találtok megoldást. Nem szeretem a hazugságot, de ha szakítasz mégis, akkor nem tanácsos a méretére fogni az okot. Így is elég rossz lehet neki, hisz erről nem tehet. Találj ki mást inkább, de ne ezt mond.

2019. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem illetek össze. Szakíts.


N.

2019. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts, de ne mondd el, hogy emiatt. Nem is értem, aki azt írja, hogy törődj bele. Egy kapcsolat úgy lesz jó, ha testileg, lelkileg passzolnak, ehhez hozzá tartozik az intim méret is. Elhiszem, hogy nagyon szereted, de idővel valószínűleg szeretőd lenne, mert amit adni tud, az kevés. Egy műanyag cucc meg nem olyan, mint az igazi szex. Inkább még most szakíts, ezzel megadod neki is az esélyt, hogy hozzávalót találjon. De ne bántsd meg!
2019. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!