Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Fitymaszűkületes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Fitymaszűkületes pasikról véleményetek, tapasztalaitok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok pasi nem meri körlmetéltetni a farkát, inkább szenved szex közben, ami szerintem elég gáz.

Nem csak emiatt, hanem mert nem higiénikus, például betűrósodhat alatta, nem lehet megfelelően tisztálkodni, és be is gombásodhat.

Ilyet nem hogy a számba nem vennék, de még azt sem engedném, hogy belém tegye.

Csajok, nektek tapasztalatotok, véleményetek?



2019. márc. 21. 14:46
 1/6 anonim válasza:
74%
Nyomorékok.
2019. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez gusztustalan.
2019. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szar velük hiába mossa meg olyan okádék a farka h 2 méterről megcsapja az orrom a fsz szag. Ha fizetnének se kapnám be. És egy ilyet gumi nélkül nem engednék be. A lerakódott segma amit nem bír ki mosni szépen elburjánzik benne a baci a gombácska köszi de nem kell

Legyen igényes Magára és menyjen dokihoz.

Ne fosson nem lesz rosszabb ha metélni kell, csak egészségesebb. Voltam metélt sráccal. Nem csúnya nem maradt undorító heg nagyon szépen megcsinálják.... Jah és nincs is az a tipikus pénisz szaga mint a bőrösnek

25N

2019. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Habár nem nekem szól a kérdés, de nyilván a mértékétől is függ. Az említett esetek talán tényleg a műtét kategória, de azért vannak olyanok, amikor olyan kis mértékű a szűkület, hogy simán tisztítható (pl. gond nélkül hátra húzható ha kis segítséggel is, de akár a makk aljáig és olykor még tovább). Ennél is igaz az, hogy esete és mértéke válogatja.
2019. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Engem még nem hozott össze ilyennel a sors, de nem tetszene, El kell menni vele orvoshoz, és rendezni a dolgot.
2019. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as!

Kikérem magamnak, nekem nincs tipikus farokszagom. Figyelek a higiéniára, és az egészségemre is.


Egy egészségesen működő "bőrös" pénisz gazdája

2021. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!