Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik verzió a jobb?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik verzió a jobb? Túl nagy a kontraszt?

Figyelt kérdés
A minap elkaptam egy beszélgetést a baráti társaságomban, hogy néhány lány egy tökéletes testű fitnessz modellre (Jeff Seid) nyaladzott, majd valaki felvetette hogy lehet cserébe kis farka van és elkezdtek nevetni. Szóval az érdekelne, hogy ha mondjuk kisportolt, izmos testtel de kis farokkal jelennék meg, az vicces látvány lenne? Legyek inkabb atlagos alkatu, mert akkor nem ut el annyira es nem olyan latvanyos a hatranyossag? :D

2019. márc. 20. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj erről egy mém jut eszembe

A képen egy kigyúrt állat volt és valami fecskében feszített és valami kis mütyűr volt a lába közt.

Az volt a képhez írva hogy " Amikor rá jössz ,hogy nem minden a külső" 😅😅😅😅


Lehetsz sportos jó testű, de azért egy átlagos 14-16 centis mereven legyen a gatyába Na 😅😅😅

25N

2019. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan amikor ok elkepzeltek egy joval kisebb penisz volt ott, de belegondolva az en teljesen atlagos, futoszalag 15 centis apróságom sem nezne ki tul tekintelyesen egy szaz kilo izommal megpakolt testalkaton :'DD Szoval erdekes lenne hogy ilyenkor a kidolgozott test hozzaad es kompenzal, vagy a kontraszt miatt inkabb elvesz az elmenybol :D
2019. márc. 20. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan szakítasz időt hogy ilyen hülyesègeken gondolkodj?!

Mikor èrtitek már meg hogy NEM A MÈRET A LÈNYEG!!! Ne egy csapat buta libára alapozz. Amelyik nő ezzel foglalkozik, az csak próbálja a partnerère kivetíteni, hogy mièrt nem jó a szex. Nem ismeri a saját testèt, vágyait. Nem volt mèg olyan fèrfival aki tènyleg őrá figyel.

2019. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt ez csak egy szimpla poén, amin szerintem tök vicces elgondolkozni, másrészt ne ítéljük már el azokat, akiknek az átlagos méret kevés, attól ő még nem lesz rosszabb ember:)
2019. márc. 20. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

pont most tettem fel egy hasonló kérdést és most olvasom a tiedet.

Nálam amit írtam, azért volt vicces vagy csalódás a látvány, mert a szuper testhez átlagos farok társult.

Szerintem egy ilyen perfekt, kidolgozott testnél az ember arra számít, hogy egy perfekt, kidolgozott farok van. És hiába tök átlagos, bármilyen átlagos pasin jól mutatni, a perfekt testen lehet hülyén néz ki

2019. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval a konklúzió, hogy ha átlagos farkad van, inkább ne járj edzeni, mert csak ront az összképen:D érdekes
2019. márc. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!