Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lesz barátnőm akkor nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm akkor nagy hátrány hogy még nagyon béna vagyok a szexben?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig még sosem volt barátnőm, csak néhány kaland így nem sok tapasztalatot tudtam szerezni. Szerencsére sokáig bírom a szexet.

Volt olyan hogy az egyik lány azt mondta hogy nagyon rosszul nyalok, persze ő nem tudott arról hogy csak párszor szexeltem.

Lányok, nálatok ez nagy hátrány lenne, egy 20-25 év közötti fiúnál?


2019. márc. 18. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz olyan csaj aki megtanít nyalni és akkor ez a hiányosságod is eltűnik.
2019. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne hátrány ha bele tanulna, de ha huzamosabb ideig rossz lenne a szex azt nem tudnám elviselni.
2019. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy hàtràny, ugyanis a csajok azokat a pasikat szeretik akik meg tudjàk őket baxni rendesen.


Ha neked ez nem megy, komoly hàtràny. De belejöhetsz. De ha el sem kezded, akkor semmit se fejlődsz majd

2019. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan lány aki élvezte, és el is élvezett magától a szextől.
2019. márc. 18. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell menni párszor egy prostihoz, hogy legyen tapasztalatod.
2019. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!