Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagnál nagyobb, izmosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagnál nagyobb, izmosabb popsi lehet hátrány egy fiúnak szexnél?

Figyelt kérdés
Eléggé sportos életet élek,járok versenyezni is,elég sportos,enyhén izmos alkatú lány vagyok,a popsim is elég izmos és átlagnál nagyobb,és úgy veszem észre hogy persze pasifüggő meg a méretétől is függ de voltak akiket zavart kutyus pózba a popsim mérete,legalábbis én úgy éreztem,ezek szerint van akiknek ez zavaró lehet?A többségre szerintetek inkább jó hatással van az ilyesmi látványra stb?Kép nélkül tudom nem egyszerű válaszolni így aki szeretné annak tudok magamról mutatni persze csak aki normális.
2019. jan. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a nagyobb popsival.A páromnak is az van.Imádnivaló.Tudni kell vele bánni!
2019. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha amugy rendben vagy:)
2019. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fizikai szempontból nem lesz gond.


Ízlés szempontból lesz akinek bejön, lesz akinek nem. De ezzel nem kell foglalkozni.

2019. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy lány sportos, de kép nélkül valóban nehéz elképzelni az alakodat ...mondjuk még egy nem olyan jó popsi is jól néz ha a lány négykézláb van és pucsít, szóval nem nagyon tudom elképzelni, hogy mi nem tetszett az eddigi pasijaidnak (és egyáltalán mit mondtak? ...vagy hogyan fejezték ki a nemtetszésüket?)
2019. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be egy pasinak ez akkor úgyse leszel vele olyan szituba hogy nézegesse,vagy használja.De sokan nem tudják mi a jó!
2019. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavaró egy feszes kerek formás lánynak a feszes kerek formás popója. El tudom képzelni, de azért meg is vizsgálnám a problémád forrását
2019. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miféle hátrány? Nehezebb belegyömöszölni a dörrentőt? Kislőcsű alfapistákat lehet zavar.
2019. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy a popsim, sőt, szerintem óriási :D

Páromat egyik pózban sem zavarja, szereti :)

2019. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Írtam privát
2019. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Leírod a neved privátba? :)
2019. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!