Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagnál nagyobb pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál nagyobb pénisz hátrány?

Figyelt kérdés

Szóval ha valakivel nem jó a szex mert nagyobb a mérete az egyből kuka? Mármint otthagyjátok?

21/f



2015. júl. 16. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

nekem átlagos méretem van, túl nagy a barátnőmnek, mármint fáj ha tövig nyomom...általában oda kell rá figyelnem ennyi...vastagság szerencsére nem gond...


szóval ha nálad is hasonló helyzet alakul ki akkor csak oda kell figyelned...


22F

2015. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Tudod a 13.5 centised nem nagy, de még csak átlagot sem üti.
2015. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, évekig kínlódtam, és utána se azért dobtam ki, mert túl nagy volt, hanem mert ennyi idő alatt nem volt képes megtanulni, hogy kicsit türelmesebben kéne bánnia velem szexuális téren is. Működött volna, ha hajlandó lassan, fokozatosan és odafigyelve csinálni.
2015. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez általában két emberen múlik...

Én nőként képes vagyok fokozatosan ellazulva befogadni a nagyobb szerszámot is, persze ehhez az is kell, hogy a férfi ne akarjon ajtóstul rontani a házba, hanem figyelmesen és fokozatosan hatoljon belém.

Utána már nem kell óvatoskodnia, mert képes vagyok ellazulni annyira, hogy élvezni tudjam a nagy méretet.

Szerintem egyik félnek sem jó, ha a férfinak folyamatosan óvatoskodnia kell...

N

2015. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nem hagyjuk ott. :)
2015. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nem tudom h honnan veszi az egyik kommentelő, h 13 cm nekem. Jó pár centivel több.
2015. júl. 16. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem feltétlenül :)
2015. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi az annyi kérdező? :D
2015. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!