Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 190 centivel esélytelen a...

190 centivel esélytelen a gokartozás és a nagyobb sikerek elérése a motorsportban? 16/F

Figyelt kérdés
Egyszer már gokartoztam és nagyon megtetszett,szeretném komolyabban csinálni de nem tudom van-e értelme ilyen magassággal belefogni.Amikor voltam 185 körül voltam és végül is nem korlátozott annyira a lábam de ahogy nézem ezeket és a forma autós versenyzőket igencsak 175-80 a felső határ.Jó ott van Justin Wilson 193cm indycar versenyző.Nem tudom ő hogyan jutott el odáig.Tervezek még 1-2 alkalmat hogy elmegyek pályára aztán kipróbálom magam.Esetleg be fizethetnék egy versenyre valamelyik csapatnál és ha jó eredményt érnék el akkor magához venne egy csapat?Ennek mennyi az esélye?Vagy veszek egy gokartot és gyakorlok vele itt-ott de az megint kérdéses hol lenne hely.

2015. jan. 2. 20:58
 1/8 anonim válasza:
vegyél sámlit
2015. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még 5-8 centi növés is ott lehet ám benned.

webber pl folyamatos diétán volt,hogy súlyban maradjon,azért volt mindig halálfeje,mert 1 gramm felesleg sem lehetett rajta,így kompenzálta a magasságát.

és 2 méteresen 70-75 kilóval?

de ha nem érdekel a külalak és van a családnak milliói szponzorálni téged,akkor sok akadályt nem jelent majd a testalkatod.

2015. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Te álomvilágban élsz. Egyszer voltál gokartozni, elmész egy versenyre és majd azt hiszed hogy ott jó eredményt fogsz elérni? Annak hogy magához vesz egy csapat 50-50%, vagy igen vagy nem, de a valószínűsége 0 körüli. Minek venne magához bárki is egy 16 éves kölyköt? Előbb teljesítményt kell felmutatni ha szponzort akarsz. Egyébként semmi sem lehetetlen. Adjátok el a családi házat, abból egy pár évig tudsz majd gokartozni. Egy jó gokart újonnan 1 millió fölött van...
2015. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Hallod hülye gyerek pont nem érdekelnek ilyen hangvételű válaszok.Ha nem tudsz semmi értelmeset hozzá szólni menjél tovább.Nem hiszem el ezért nincs sehol mo mert ilyen nyomorult p*csök vannak itt mint te aki csak leszólni tud mindent és mindenkit
2015. jan. 3. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó a stílusért bocsi, de ne ilyenekre akard elszórni a pénzt fiatalkorodban. Inkább tanuljál, építs kapcsolatokat, felnőtt korodban szerzel egy munkát és majd akkor lesz is pénzed gokartozásra. Hány olyan embert ismerek, aki motort vett, aztán vagy eladta vagy alig használta. Persze ha gazdagok vagytok nem szóltam.
2015. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ötödik válaszomat már bánom. Kár segíteni az olyanokon mint te. Majd helyretesz az élet. Az ilyen gyökerek miatt színvonaltalan a gyakorikerdesek.hu mint te. Kisfiam valaki próbál segíteni, te meg bukózol. Gratulálok fiam!
2015. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pff én bunkózok?Te állsz neki ugatni névtelenül másoknak,gondolom ennyi örömöd van a szaros életedben.Dögölj meg ott ahol vagy akkor ne is csinálj semmit.
2015. jan. 3. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Na kérdező most bizonyítottad, hogy már nem is lehetsz versenyző, mivel ott intelligensnek is kell lennie, és ahogy a válaszaidból látom elég távol állsz te ettől. Egyébként Wilson rengeteget dolgozott azért, hogy oda kerüljön és végül sikerült is neki. Én most vagyok 17 és 7 éve versenyzek, ezért úgy gondolom, hogy a 16 kicsit későn van, ami annyira nem nagy gond, ha szupertehetség vagy :) Ha középszerű pilóta vagy akkor, eléggé hülyére fognak verni a tapasztalt versenyzők. Amatőrbe versenyzhetsz simán, de profiba nemhiszem, hogy sok esélyed lenne. És abban ne reménykedj, hogy egy csapat magához vesz. Te mehetsz csapathoz, viszont akkor fizetnek kell folyamatosan, olyan már csak a világbajnokságon van, hogy téged egy csapat magához vesz ;)
2015. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!