Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ido/gyakorlat, amig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido/gyakorlat, amig egy kezdo ferfi belejon a szexbe?

Figyelt kérdés
Hamar belejon, vagy evekig tart es sok szexpartner kell hozza?

2019. márc. 18. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt a férfiak szàmoljàk? Külön naptárat vezetnek?!
2019. márc. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, mert érettség kérdése. Ha már érzelmileg elég fejlett vagy, akkor gyakorlatilag csak a kezdeti ügyetlenkedéseken kell túlesni, és lassan már vagy ugyanolyan jó, mint aki évek óta rutinos. Hiába kezdi el valaki gyerekként, ha nem tud úgy kötődni a partneréhez, mint 10 évvel idősebb fejjel, akkor a gyakorlat irreleváns.

Ezért fölösleges is aggódni ezen, nem ezen fog múlni, hozzáálláson, figyelmen, harmónián már annál inkább.

2019. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van aki néhány alkalom után ráérez.

Van aki 20 év után se tudja mi merre meddig hány méter mit hogyan stb

25N

2019. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Annyi időbe telik, amíg meg nem mondod neki, hogy mi hogyan jó, mert tudod ő nem érzi, neked milyen, nincs is olyan szerve, honnan szopja ki a tudást? A jó szex alapja kizárólag a kommunikáció
2019. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Marmint ugy ertem, hogy pl az erintesei nem lesznek benak, hanem erzekiek lesznek.


Illetve tudja kontrollalni a merevedeset...

2019. márc. 18. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked el fog tartani egy darabig
2019. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem ezen múlik. Nem idő kérdése, az csak a legelején van, hogy össze kell szokni, és hogy egy hevesebb csóktól is csöpögni kezdesz. De ahogy már nem lesz vadi új, onnantól ugyanott tartasz, mint egy 3-6-10 éve szexelő, hidd el nekem. Érzelmi fejlettség kell, ami a korral együtt jár, nem leszel lemaradva. Én is azt hittem régebben, de aztán megtapasztaltam hogy aki teljesen először kezdte, az már a kezdetektől sokkal jobb volt, mint akinek előttem már volt 2 éves kapcsolata. Fejben dől el az egész, a tapasztalat mellékes.
2019. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!