Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iskolás éveitekben szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolás éveitekben szexeltetek e osztálytársatokkal? Suliban, koliban, gyakorlat alkalmával?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, középiskolában.
2018. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem

fösulin se

2018. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak petting, de az több lánnyal is volt.
2018. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aham, jártunk is félig meddig, ő volt a legelső, és kiránduláson veszítettem el vele a szüzességem is.
2018. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
zuhanyzoban mindig kivertuk közösen)
2018. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Ah tavaly kozepsuliban a lanyoknak (nekunk) a fiukoleszban volt gyakorlat, rogton az elso emeleten, es aki tetszett srac az a masodikon volt, aztan gyakszi kozben kimentem mosdoba es meglatott, aztan irt nekem, hogy nem is tudta higy itt gyakszizok, aztan kerdezte mikor lesz szunet es akkor menjek fel

Koztudott hogy nalunk a szunetben a tanar ad 15 percet de azt koveto 15 percig meg kesik xd aztan felmentem hozza, azt hittem beszelgetni akar(legalabbis remenykedtem)

Hat de nem 😂 meg is mondtam neki, hogy ezt hogy gondolta meg ilyenek. Bocsanatot kert, en ezt elmondtam a tobbieknek ok meg mondtak, hogy teljesen hulye vagyok mert rohadt jol nez ki.

Aztan ra 2 hetre felmentem ugy random zokszo nelkul mert teljesen elfogott a hev aztan letamadtam.

Elegge meglepodott de orult is neki. Ezen kivul csak 3szor tortent meg, mert rengeteg szervezest vallaltunk es volt amikor nem volt tanar vagy rovid napok voltak aztan jottna hetvege, vagy egy szobatarsa volt nala fent stb


17l

2018. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak fősulissal, de mi már nem gyerekek voltunk, levelezőre jártunk. A suliban csak csók volt, előfordult, hogy nagyon elkéstünk az óráról:) 10 éve ennek. Hozzámentem, lett egy gyerekünk. Happy and... lenne, ha nem állnánk épp a válás határán.
2018. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kozepsuliban is tobbszor megesett, tobb sraccal, foleg kirandulasok alkalmával. Nem bántam meg, szerintem jó elmeny volt

22L

2018. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Koliban gyakori eset volt, vegyes kollegium volt. Úgy szabadon is volt kezelve a dolog, de szerintem jó időszak volt

21/L

2018. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen L.
2019. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!