Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma átjött társkeresőről egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma átjött társkeresőről egy 40-es nőci és gond nélkül meg tudtam öklözni, ez gyakori?

Figyelt kérdés

Nyilván az nem túl gyakori, hogy átjönnek hozzám nők. Pedig 29 éves vagyok, jól keresek, és nem kevés nővel voltam már. De ettől még nagyon nagyon nehéz "intim" kapcsolatokat létrehoznom.


Ez a nő 40 éves volt, egy 3 éves gyereke volt. Nem erre hajtottam, hogy bemegy az egész kezem, csak adta magát a dolog. És mondta, hogy ez igy neki nagyon jó. Nem ellenkeztem.


Voltam már egyszer 50 éves nővel, aki viszont nagyon szűk volt.


Változó .


2019. márc. 17. 02:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

volt egyszer egy 19 éves barátnőm, aki szüz volt előttem


ő is nagyon tág volt, pedig hiába volt karcsú és sportos. Ránézésre azt hitte róla mindenki, hogy egy gyufa nem fér belé, de nem ez volt a helyzet.


De nem mondom, hogy ez nekem probléma lenne, nekem nem létkérdés, hogy a lelket kiszoritsák belőlem

2019. márc. 19. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!