Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem lenne gond ha egy fiú huszon éves korában is tapasztalatlan a szexben?

Figyelt kérdés

Egy barátnő meg érti ezt?

Nem vagyok szűz, de nagyon tapasztalatlan vagyok. Volt olyan hogy az egyik alkalmi csaj szidott emiatt. Lehet hogy előre el kellett volna mondani neki, de akkor tuti nem ment volna bele.


2019. márc. 5. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha lenne egy baratnod aki igazan szeretne, es oszinten bevallanad neki, akkor megertene es szamitana ra, akkor iranyitana O.
2019. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnő, aki tényleg szeret biztosan megérti. Persze azért tudjon róla mielőtt először lefekszetek. Meg a lány is lehet tapasztalatlan, nem csak te.
2019. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked gond lenne, hogy 20 éves lányként szűz vagyok? Ha nem, akkor nekem se.
2019. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj

N

2019. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!