Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet velem a gond ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ha alkami szexre találtam lányokat de, komolyabb kapcsolatra nem?

Figyelt kérdés

Sőt még nem is randiztam egy lánnyal sem.

A neten ismerkedem csak 😕.

Volt olyan lány aki benne lett volna a szexkapcsolatba, de mivel csendes típus vagyok így dobott, és jól megalázott emiatt.


2019. márc. 16. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert töketlen vagy. A párkapcsolat a profik munkája... Gondolj bele:

- Hűség

- őszinteség

- gerinc

- Tökössèg

- felelősségtudat

Ezek olyan tulajdonságok amikkel a legjobbak vannak csak felriházva :) a többi hitványnak marad a "szexkapcsi" :D

2019. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csendes visszahuzódó vagy azért.


"Volt olyan lány aki benne lett volna a szexkapcsolatba, de mivel csendes típus vagyok így dobott, és jól megalázott emiatt."


Ez durva. Mi volt pontosan?

2019. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gindolom kutyaztatva volt aztwn egyszer visszaszolt es leoltotta a csaj. Jo szar lehet, ha a nok iranyitanak teged..
2019. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem az volt.

Szexeltünk majd amiatt nem lett több alkalom mert nem vagyok beszédes. Meg azt mondta hogy nem értek a nőkhöz. Közben meg izgult, és emiatt alig nedvesedett, én meg szenvedtem vele. Ráadásul feküdt mint egy hulla.

Én meg nem vagyok valami tapasztalt a szexben, így persze hogy béna voltam.

2019. márc. 16. 10:32
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Hat én ezt nem értem. Orulj neki, amúgy. Itt rengetegen azon panaszkodnak h senkit se találnak.


Amúgy szívesen cserélnek veled, en meg nem találkozok olyannal aki alkalmi kapcsolatot keres. Mindenki csak kapcsolatot akar tőlem.

2019. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 1. jól írja. Mert töketlen vagy .

Volt egy lány aki benne lett volna de te málészájú vagy, nem dugtad meg. Megérdemled ha megaláztak.

2019. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy egy lányt meg is lehet ismerni, és közelebbi, úgynevezett lelki kapcsolatba kerülni, nem csak szexkapcsolatba?

Az, hogy csendes típus vagy, nem akadály. Beszéltesd a lányt! Kérdezd az életéről, a családjáról, mindenről.

2019. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!