Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, előfordult olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult olyan periódus az életetekben, hogy állandóan szexeltetek, vagy önkielégítettetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy huzamosabb ideig - hetekig, hónapokig - csak a szex körül forogtak a gondolataitok, állandóan nedvesek voltatok, és sok-sok szex és önkielégítés volt.
2019. márc. 16. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Még 20-as éveim elején egyszer volt valami hasonló időszakom, de nem sokáig.
2019. márc. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nem sokáig mit jelent ? Mennyi ideig ? Napi hány szex, vagy maszti volt ?
2019. márc. 16. 07:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Állandóan nem voltam nedves

De volt hogy Mindennap megdugattam magam az exemmel

Menzikor óvszerrel

2019. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
átlag kb. olyan 3 alkalommal naponta... Ez kb. 3 hétig tartott csak. Biztos a hormonok, előfordulhat az ilyen.
2019. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És csak kívánósabb voltál, vagy volt olyan dolog, amit akkor bevállaltál, bevállaltál volna, pedig normál esetben nem ?
2019. márc. 16. 07:18
 6/10 anonim ***** válasza:

"átlag kb. olyan 3 alkalommal naponta"


Azta ez nagyon meredek. De a harmadik sem semmi. Reálisan nézve/munka mellett, ez hosszabb távon nem tudom, hogy hogyan tartható. Bár majd jönnek mindjárt az oldal fake "megmondóemberei", hogy ez általános helyzet.

2019. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Nem is lehet tartani, és nem is volt normális dolog sztem..

Én a 20-as éveim legelején még tanultam, tehát nem voltam annyira kötött és ha jól emlékszem, nyáriszünet időszak volt... Nem volt kapcsolatom éppen, és nagyon igényeltem a masztit... számomra is durva volt, de szerencsére elmúlt... A túl sok "magad uram, ha szolgád nincsen" történések már nem egészségesek, rá lehet kapni... Utólag rájőve ez vhol sztem egy lelki "pótcselekvés" volt részemről..

A lényeg, h néha előfordhatnak ilyen periódusok, viszont ha állandóvá válik, az már nem normális dolog.

2019. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A főiskolán vizsgaidőszakban mindig valahogy ezen járt az agyam, nem volt pasim, otthon tanulás közben, végén mindig masztiztam kicsit.

Gondolom a stressz miatt, meg mert szívesebben csináltam volna mást.

Mióta dolgozom, nem nagyon törnek rám ilyen ingerek huzamosabban.


30N

2019. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,mindig vihettem plusz bugyikat,mert allandoan felizgultam
2019. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 éve állandóan ezen jár az eszem, és az sem segít, hogy összesen másfél telt ebből kapcsolatban.


30/N

2019. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!