Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor. Ez lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meowka kérdése:

Most akkor. Ez lenne az orgazmus? L

Figyelt kérdés
Nos, világéletembe azt kaptam, hogy nem tudok elélvezni a hüvely(azon belül G-pont) ingerlésével, és bele is törődtem, sőt relatív nem is zavart, mert a csikló izgatásával viszont eltudtam, elég intenzíven. Új párom van... Aki tényleg elég sok időt fordít rám, és kényeztet... Nos, mindketten meglepődtünk, mikor éppen ujjazott, és hát na, nem kicsit, és nem is egyszer spricceltem. Egyből előkaptam google barátom, hogy pontosan ez mi is. Mindenhol az volt, hogy ez a váladék ejakuláció/orgazmus során termelődik és lövell ki... Na de... Ez az érzés azért elég lightos volt ahhoz képest, amit a csikló izgatásával érek el... Sőt... Szinte nem is igazán éreztem semmit, még azt se, hogy spricceltem, csak pont magunknak videózgatás közbe sikerült, és... Ha nem látom a saját szememmel a vidin, el se hiszem, hogy ennyit és én spricceltem. Most valójában, ez lenne az az orgazmus, amit mindenki annyira imád? Ez a kis... Semmiség? Nem értem... Mert tényleg mindenhol azt olvastam, hogy egy csak orgazmusnál van. Valamit félreértek, vagy tényleg ez a hüvelyi orgazmus?

2019. márc. 15. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, huvelyi orgazmusod volt.
2019. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Sokan le fognak hurrogni, de szerintem nem. Azért szerintem egy orgazmust megérez az ember lánya. Magában a női ejakulációban sem hiszek, ez szerintem egyszerű pisi.
2019. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nos, biztos hogy nem vizelet, hisz színre/állagra is teljesen más, és ezt egy Skene nevű mirigy termeli... Mely a húgycsövön keresztül csapódik ki. No meg azért azt csak érezném, ha bepisilek🤣 Inkább csak azt nem értem, hogy miért nem párosult az egészhez egy olyan erőteljes/nagyon hasonló, vagy jobb érzés, mint a csiklóm izgatásával elért "orgazmusnál".
2019. márc. 15. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen ez orgazmus volt a javából.
2019. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok nőnél a csiklóorgazmus jóval intenzívebb, ugyanis több idegvégződés van ott, mint a hüvelyben.
2019. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt már hüvelyi és csiklóorgazmusom is. Nekem is a csiklóorgazmus sokkal intenzívebb. :)

Szóval elmentél, csak nem volt olyan jó. Ezért is kár rosszul éreznie minden nőnek magát, aki nem képes hüvelyi orgazmusra. A csiklóorgazmus is nagyon szuper, és mint látod, valakinek jobb is.:)

Nyilván mindenki más.

2019. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, a Skene-mirigyek gombostűfejnyi méretűek.

Pisi volt, egészségedre.

2019. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja az utolsó. Csak behugyoztál. Én is meglepődtem 25 évesen egy 32 éves milffel. Hugyos fos nő volt csak. Az ilyeneket azóta is messziről kerülöm!
2019. márc. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt, hogy a videón visszanézve láttam, hogy mit csináltam, mert a barátom mondta, hogy ez nem volt semmi. Pedig egyáltalán nem az a húha de jó volt, hanem csak egy szimpla jó volt...
2019. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok esetben a spriccelés nem jár falrengető orgazmussal, szóval ne keseredj el.

Másrészt a csilkó-orgazmust régen gyakorlod, a hüvelyi meg új dolog - bele fogsz abba is jönni.


Az "ezpisi"-zőknek: nem az. Teljesen más az íze... :)

2019. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!