Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kevés férfi veszi el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevés férfi veszi el sok lány szüzességét, a férfiak akár fele nem is lát soha szűz puncit?

Figyelt kérdés

Nekem egy szűz lány volt 24 évesen -én már nem voltam szűz-, amire mondhatnánk hogy az átlagos, vagy a normális (mármint hogy mindenkinek "jut" 1 ilyen alkalom, azért mert a nemek aránya kb egyforma a népességben, egy férfire majdnem egy nő jut), de mégsem, mert ahogy az évek alatt beszélgettem más férfiakkal és erre terelődött a dolog, inkább azt látom, hogy van mondjuk egy viszonylag kevés férfi (úgy a férfiak 10-30%-a), akik elvették 2-3-4 lánynak is a szüzességét, míg a férfiak kb fele soha egyetlen lányét sem és valószínűleg már nem is fogja korából adódóan.


Miért van ez, hogy a szűz lányok elég nagy része ugyanazzal a viszonylag kevés férfival csinálja először?


2019. márc. 14. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A már nem szűz lányokat is ugyanaz a kevés férfi farkalja.
2019. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem a két korábbi barátnőm, és a jelenlegi, végleges párom is szűz volt a találkozásunkig. Hozzátartozik, hogy bár nem eszerint, ilyen elvárással kerestem, de örültem ennek az életemben.
2019. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

8-9. Ja már értem. Igen, ez igaz. Bár azért a fiatalok között is szokott lenni 3-5 év korkülönbség sokszor a fiú javára, pl egy 20-22 éves srácnak még simán lehet 17-18 éves barátnője, de értelek amúgy


10. Mit nem értesz? Mondjuk a férfiak 20%-a veszi el a lányok 60%-ának szüzességét. Vannak férfiak, akik 2-3-4 lánynak is elveszik életükben, míg mondjuk a férfiak fele egy lánynak sem. Közben meg azért a népességben kb 1-1 a férfi-nő arány.


11. Mondjuk ez igaz lehet.


12. Tudom, hogy nem eszerint keresel se te, se más sok szűz lánnyal levő férfiak. Közben rájöttem abból kiindulva, amit a 11-es vagy a 2-es írtak, hogy nyilván aki férfiak nagyon sok nővel szexelnek életükben, azok nagyobb eséllyel futnak bele szüzekbe is.

Ki lesz esélyesen több szűz lánnyal? Aki életében 5 nővel szexel, vagy aki életében 100-zal? Esélyesen az utóbbi.

2019. márc. 15. 09:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Pont az előbb írtam ki egy kérdést, hogy előny vagy hátrány, ha egy pasi sosem jön össze szűz lánnyal. 😎

Asszem előttem mindent leirtatok már és sok igazság is van benne. Nyilván a fiatal lányok között több a szűz, de nem biztos hogy annyira bevállalósak. Fene se igazodik ki a csajokon, mindegyik más.

Nyilván a jó pasikra több csaj jut, az arányokról fogalmam sincs. De izgalmas lehet egy tapasztalatlan lányt bevezetni a szexbe.

2019. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én se mondtam el annak idején hogy az vagyok,mert ha megmondtam volna tuti lepattint. Igaz így játszhatta az eszét, de végre elmúlt ez a kis kellemetlenségem."

Jár a taps! Nagyon fájt az a kis kellemetlenség, ugye?

2019. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!