Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért erőltetik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért erőltetik az anált?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is erőltetik, miért csak azt találják jó nőnek, aki hagyja seggbe is? A punci, orál miért értékelődött le?

Úgy vettem észre, az is jobb, ha a nő fadarab az ágyban, de felkínálja a fenekét, mintha aktív a nő, de seggbe nem akarja.

A szűk punci sem számít.

Miért van ez?


2019. márc. 13. 20:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Egyébként én is kipróbálnám egyszer."

Na az utolsó mondatoddal ütötted a többit..


"#8 itt látszik, hogy a nők is ezt akarnák, csak nincs farkuk. kopp."

De lehet felcsatolhatósuk. :D


"Tapasztaltál valaha bármilyen hátrányt ebből? Szerinted van alapja azoknak, amivel mindig szoktak riogatni ("anatómiailag nem arra való","elrontja a záróizmokat") "

Szerinted itt fogja bárki is bevallani, hogy pelenkát hord? Az nem annyira menő, mint az imádom az anált dolog. És ha neki nincs (még) problémája, akkor ez garancia arra, hogy a többinek sem lesz?

2019. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 Egyáltalán nem ütöttem egy állításomat sem, csak ahhoz, hogy valaki elvonatkoztasson és összetettebben is tudjon értelmezni egy dolgot, annak feltétele az ahhoz szükséges szint elérése, ami a te esetedben nem bizonyult elégségesnek.
2019. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!