Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőltetik minden médiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik minden médiában, hogy a férfiak csak szexre mennek és általánosítanak ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sok férfi akar társat, szerelmet. Sőt én megkockáztatom, hogy a többség így van ezzel.
2016. febr. 20. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:

...mert a ferfiak tobbsege hiaba kapja meg a szerelmet, hiaba esnek szerelembe, vagyodnam mas nok utan is. A nok total mashogy gondolkodnak, mashogy kezelik ezt. Biztos vannak kivetelek, de teny, hogy eddig en meg csak ilyen ferfiakkal talalkoztam. :)

L

2016. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Én csak nevetek, ha vki igazat ad a médiának bármiben is.:D
2016. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Én meg az 1-es válaszolón nevetek :)
2016. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nevess csak, de (sajnos) tul sok peldat lattam mar ilyesmire. Eleg fius tipus vagyok, igy inkabb ferfiakkal baratkozom, akiknek sokszor vagyok lekikszemetes. Nyilvan nem veletlenul alakult ki a velemenyem. ;)
2016. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Én is sajnálom, hogy 1-es válaszoló ilyen körökbe került. Ha valakiben hamis kép alakul ki, látjátok hatással van az egész életére. :/


Ha talál is párt magának, ő az a tipikus féltékenykedős, bizalmatlan típus aki szúrkálódik állandóan a csajozás, megcsalás témájával ha kimozdulsz sörözni a cimborákkal vagy bármi hasonló. :/

2016. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek általánosítgatni de én is csak ilyen fiúkkal találkoztam eddig. De biztos van normális is... nem tudom.
2016. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

...otos, ez most komoly? Kozlod, hogy hamis kep alakult ki bennem, majd megprobalsz bekategorizalni, tehat ugyanugy altalanositasba kezdesz. Szep. :D


Nem bantasbol vagy rosszindulattal irtam a velemenyem, hanem valaszoltam a kerdesre egy egyszeru tenymegallapitassal, ami a tapasztalataimon alapul. Ha barki rossz neven vette, akkor bocsanat, nyilvan azert tettem hozza, hogy "biztos vannak kivetelek".


(ps az otosnek: ket eve elek egyutt a parommal szerelemben, boldogsagban. Nem, nem b@**tatom, ha elmegy sorozni haverokkal, nem piszkalom mas nokkel kapcsolatban, mivel bizom benne es bizom abban is, hogy tudom, mire van szuksege. Talan neked sem kene altalanositani a noket.)

2016. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani. Ha kivétel vagy, akkor én is bocsánatot kérek.

De ezek szerint én is különleges vagyok, mert a 3-4 legjobb barátom akikkel időnként összejárunk szintén olyanok mint én. Akikre egyáltalán nem vonatkozik ez az egész "szexre mennek" dolog. Ezért vettem sértésnek, ha mondhatok ilyet, mert nem elég, hogy magamat kell védenem, tudom, hogy a körülöttem lévő barátaim sem olyanok. Tehát vagy én vagyok különleges és kivételes, hogy ilyen baráti társaságom van vagy a Te felvetésed a helytelen és nem szabadna általánosítanod.

Örülök, hogy nem vagyok olyan amilyet felvázoltam... tényleg. Én jó szemmel nézem, ha mások boldogok. :)

Minden jót :)

2016. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igy abszolut ertheto a reakciod. Az az igazsag, hogy rengeteg sztorit vegighallgattam mar, es sokszor olyan emberektol hallottam "cifra" dolgokat, akikrol nem is gondoltam volna, hogy igy is tudnak viselkedni. Egyetlen olyan embert ismerek, aki tenyleg olyan tipus, amilyen te is lehetsz az elmondasod szerint, illetve kettot, mert a parom is ilyen tipus, pont ezert bizom meg benne.

Mindenesetre orulok, hogy vegulis megertettuk egymast, es minden jot neked is! :)

2016. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is!:)

És az utolsó sornál elírtam, " Örülök, hogy nem VAGY olyan .... " de szerintem értetted így is.

Üdv.)

2016. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!