Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a Windows 10-ben,...

Arrrgggh kérdése:

Mi van a Windows 10-ben, amiért ennyire erőltetik az emberekre?

Figyelt kérdés
A géped felkínálja a frissítést, az új processzorok azt támogatják, automatikusan települ, stb...
2016. febr. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert MS-nek az az érdeke, hogy minél több gépen az legyen. Arról nem beszélve, hogy a Win 10 iszonyatosan nyomon követi a felhasználót, kismillió adatot küld tovább MS-nek, amit ők továbbadhatnak ha úgy van más partnereknek pénzért, például reklám és felmérés miatt.

nekik csak megéri ha WIn 10 van valaki gépén. Sokan meg emiatt kerüék a 10-et.

2016. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egy globális méreteket öltő cég kötelezővé tesz egy szoftvert mindenki számára, annak mindig egyetlen egy célja van. Most már választási lehetőségünk sem lesz. Ha akarsz új dolgokat, fel kell rakni és KÉSZ.


Az egyszerű emberi vélemény és beszéd meg az hogy "mindenki Windowst használjon!"

2016. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóra gondoltam, csak reménykedtem, hogy nem ebbe az irányba tartunk.

De ha már a processzor gyártók is betársulnak a MS mellé (alá), akkor ott már sajnos nagyobb összefonódásnak kell lennie.

2016. febr. 13. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak a kölcsönös reklám része.
2016. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!