Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van ha megdugok egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtelmesferenc kérdése:

Miert van ha megdugok egy nap 10 egy not el elvezesig, nem 10 perces menetekrol beszelek haza jovok kiverem es ugy erzem h meg mindig keves dugnek meg ezen felul is egyet azert meg elalvas elott kiveres utan?

Figyelt kérdés
Beteges vagy?volt mar h annyiszor csinaltam h neha mar fajt a farkam de dugtam ugyan ugy es ki is vertem ra adasba 20/F (ilyen rossz beszolasok h persze kamu nem dugtal ennyit nem vagyok kivancsi)

#szex #farok #sok dugás
2019. márc. 12. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
pedig kamu vagy vagy beteg.
2019. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy tenyészbika szintjén vagy. Agyilag is.
2019. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Csak szeretnéd!
2019. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Ne legyél kíváncsi de

1 nap 10 nőt? Teljesen hihető eset amúgy, ja.



Nem csak beteges vagy hanem kamus is!!!!

2019. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Engem rohadtul nem érdekel, hogy mire vagy kíváncsi, a véleményem az, hogy ez egy nagy kamu!!
2019. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
És most azt várod, hogy tömegesen jelentkezzenek a nők nálad...? :D
2019. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen értelmi képességekkel még egy nő sem állna szóba veled, nemhogy 10. Kamu vagy.
2019. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
10 szer* de okoskodjatok 😂nem 10 not hanem 10 x
2019. márc. 12. 10:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Szimplan annyi a kerdes lenyege hogy ki elegitettlenul erzem magam ha egesznap baszok akkor is ... egy not 10x es utana ki is verem
2019. márc. 12. 10:59
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem 10 perces menetek, akkor legjobb esetben is negyed óra. 10x15 perc az két és fél óra, nem számítva az előjátékot és a két menet közti pihenést. Két menet között legalább fél órára (szerintem sokkal többre) szünetelned kell, különben leszáradna a dákód a harmadik után. Tehát egész nap mást sem csinálsz, csak dugsz, és utána is kielégületlennek érzed magad.


Tegyük fel, hogy igaz. Kétlem, hogy az lenne, mert akkor már a zárt osztály ajtaján dörömbölnél, hogy engedjenek be, annyira kellemetlen lenne. De ha mégis így van, akkor nagyon sürgősen keress egy orvost, mert ez nemcsak pszichológiailag beteg, hanem a szervezetedre is veszélyes.

Nyugi, még egy magán orvos és egy pszichológus is olcsóbb lesz, mint egész napokra kibérelni egy prostit.

2019. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!