Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a sex egy kövér (100-13...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a sex egy kövér (100-130) kgos lannyal?

Figyelt kérdés
Van tapasztalata valakinek? Eltudna mondani miért jo kövér csajjal sexelni? En magam is az vagyok. Es egy sportos helyes fiu udvarolgat nekem. De nem tudom elhinni hogy miért en jovok be neki koverkent

2019. márc. 12. 05:15
 1/10 anonim válasza:
89%
Valószínűleg szép az arcod, kedves vagy és gondolom jó a humorod. A telt nők nagyon sok férfit vonzzanak, mert a teltség valahol összefüggésben van a termékenységgel. Nekem volt telt barátnőm, ő kb 80 kg körül volt, de alacsony volt, így simán duci kategória volt, de imádtam. A sexben (miután levetkőzte a gátlásait) odaadó és nagyon aktív volt. Volt mit fogni, gyűrni rajta. A melle azóta se megy ki a fejemből.....Remek partner volt, de másfelé sodort minket az élet.
2019. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz. De persze mindenkivel másmilyen.
2019. márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg a srác nem egy tuskó, hogy csak a külső érdekli, hanem a belső tulajdonságaid miatt szeret.
2019. márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem és sok férfitársamnak az a tapasztalara, hogy a kevésbé "kelendő" lányok sokkal jobbak, odaadóbbak az ágyban, mint a szép nők!

Nekem is volt már nagyon szép barátnőm, aki már fél óra után nyafogott, míg a kevésbé szép meg órákig is simán bírja!

Persze, vannak kivételek, de ez átlag.

2019. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
zsirban sul a jo kolbasz:D
2019. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem vagy te esetleg csak teltkarcsú?
2019. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem azt, hogy most mit érezhetsz. Nekem hónapokig nem sikerült megértenem, hogy egy fele akkora férfi, mint én mit láthat bennem. Jóképű, tehát bárkit megkaphatott volna, de megvárta amíg megnyílok és levetkőzöm a gátlásaimat. Nem mondom, hogy elsőre ment, de azóta minden oké. Szerinte nyitott vagyok az újdonságokra és nem csak unalmasan fekszek. Élvezem azt amit csinálok és nem csak muszáj-ból teszem azt amit.
2019. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan dubi
2019. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kutyaban imádom nézni ahogy a segge hullámzik na es azt a husis muffot nyalni se rossz...... csak nem 5 centis cerka valo egy ekkora segghez :D
2019. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom. 40 éve, egy szerelmi bánat miatti italozást követően majdnem megtudtam, de szerencsére nem állt fel a bré.
2019. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!