Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Relatíve sok férfit tudok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Relatíve sok férfit tudok, aki az életben 2-3-4 lánynak is elvette a szüzességét. Hogy jön ki a matek? Ilyen rengeteg férfi lenne, aki meg egyetlen szűz lánnyal sem lesz soha?

Figyelt kérdés

Nekem egy szűz lány volt 24 évesen (én már nem voltam szűz), amire mondhatnánk hogy az átlagos, vagy a normális (mármint hogy mindenkinek "jut" 1 ilyen alkalom, mert a nemek aránya kb egyforma), de mégsem, mert ahogy az évek alatt beszélgettem más férfiakkal és erre terelődött a dolog, inkább azt látom, hogy van mondjuk egy viszonylag kevés férfi (úgy a férfiak 10-30%-a), akik elvették 2-3-4 lánynak is a szüzességét, míg a férfiak kb fele soha egyetlen lányét sem és valószínűleg már nem is fogja korából adódóan.


Miért van ez, hogy a szűz lányok elég nagy része ugyanazzal a viszonylag kevés férfival csinálja először? Vagy ez így van később is az életben, hogy a nők viszonylag nagy része ugyanazzal a kevés férfival van (persze nem egyszerre, vagyis nem mindig)?


2019. márc. 10. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Sokan hazudnak, férfiak, nők is.

Például az én barátnőm se volt már szűz, csak beadta nekem, később derült ki, hogy egy táborban meg egy házibuliban is már megdugták mások.

2019. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

10:37

A nők 90%-a azért valamennyire vérzik a szüzessége elvesztésekor, még ha csak kicsit is. Az én barátnőm is vérzett, aki szűz volt, meg úgy általában mindenhonnan ezt hallom. Szóval ezt nem nehéz kideríteni.

2019. márc. 10. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
80-20-as szabály: a nők 80%-ának a férfiak 20%-a kell. Így már nem is annyira meglepő, amit írsz.
2019. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen rengeteg férfi lenne, aki meg egyetlen szűz lánnyal sem lesz soha?"


Ja, itt vagyok például én, és még 3 jó barátom is, akik sosem láttak szűz pinát, és valószinüleg nem is fogunk már, 23+ évesen.

Amúgy meg vannak ilyen nagy szűztelenítők, akik minden kis tininek elcsavarják a fejét, aztán utána meg szidják ezeket a szűztelenítő fiúkat, mert jellemzően ezek a fiúk le sem szarják utána a csajokat.

2019. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 40f vagyok, 4 csajnak biztos én voltam az első, mert ők bevallották, lehet volt még 1 aki nem vallotta be,

de nekem több partnerem is volt

Egy barátom kevesebb lánnyal volt, de kettőnek ős is elvette a szüzességét az tuti,

hogy más pasiknál mi az arány nem tudom,

2020. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!