Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány rávehető a hármaso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány rávehető a hármasozásra?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rohadt általánosítás állandóan! Miért lehetne már "minden" lány?!
2019. márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Fura módon igen. Például úgy mint diákkoromban az unokaöcséméknél nyaraltam akinek a kis duckó barátnője minden este átjárt hozzánk és én is tetszettem a lánynak. Hármasban voltunk együtt egy éjszakát, természetesen a lány tabit szedett, az unokaöcsém pedig mintha a testvérem lenne, tehát nem undorodtam tőle. Egyébként pedig az anyját is megdugtam volna amikor hazavittem a lányát kocsival de éppen akkor csúnyán megharapott a perzsa macskája és rohadtul fájt a kezem és azzal volt elfoglalva:-(
2019. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én rávehető lennék mind a két fajtára (2ffi 1 nő / 2 nő 1 ffi) de a páromnak csak a 2 nő és ő jöhet szóba.... én meg cserébe szívesen kipróbálnám a fordítottját is. Természetesen a 2 nőnél én lennék az egyik a 2ffinál meg ő lenne az egyik (ez gondolom nem kérdés).
2019. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én egyátalán nem vagyok rávehető. Soha, semmilyen körülmények között nem mennék bele.
2019. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Egy Nő sem vehető rá a hármasozásra, esetleg a NŐSTÉNYEK igen.
2019. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a lányok ilyenek már csak.
2019. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!